2737
2734

بازرگاني خوندم ميخام توليدي بزنم ساندويچ سرد لطفا بگين چطوري دوست دارين باشه أز بين أين مواد كدومارو دوست دارين توش باشه كدوما نباشه.خيارشور  كاهو كلم سفيد قرمز خلال سيب زميني خلال جعفري و سس .دوم اينكه بسته بنديش طوري باسه كه كل ساندويچ ديده شه يا نصفه ديده شه أيا ايده أي دارين ساندويچم فروشش بيشتر شه؟اشانتيون شكلات ليسكي برا بچه ها بزارم يا دستمال بزارم يا به جا سسشو بزرگ بزارم؟لطفا ايده دارين بگين هرچي دوست دارين نظرتونوبگين.يه چيز ديگه اينكه الان همه يه نون بزرگ ميذارن و موادش بيشتري ها ميگن. كمه يه باگت ٤٠٠گرمي به نظر شما مثل ساندويچي ها دونونه كنم دوتا ٢٠٠گرمي كنجد دار و سبوس دار و دورش كاغذ بپيچم طوري كه نصفش ديده شه و داخل نايلون باشه بده؟؟نظرتون چيه؟لطفا هرچي به ذهنتون مياد بگين

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من نمیدونم الان چون گرونی هست و اکترا دانش اموز و دانشجو نمیتونن فست فود بخرن و گرونه از این ساندویچ کوچیکا که 30 تومن هست درست کن مواد سالم

مثلا دیدم مرغ پخته بود نگینی خرد کرده بود کاهو ریز خرد کرده بود سس ریخته بود توی یه پلاستیک از کیسه فریزر  ضخیم تر بستهب ندی کرده بود خدا شاهده به قدری خوشمزه و به صرفه بود لذت بردم

لطفا لطفا آشغال نریز تو ساندویچت خدا بهت برکت میده

البته سسش توش ریخته بود چون ساندویچ روز بود شما یه سس تک نفره بذار کنارش

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته

بازارتم میتونه بیمارستان ها مدارس و دانشگاه ها بوقه های کلاس زبان کلاس کنکور حتی سوپری ها باشه از تعداد کم شروع کن مثلا هر سوپری 3 تا بوفه بیمارستان 10 تا چون میدونی این تعداد در روز  حتما فروش میره

بذار روزانه ازت خرید کنن 

حتما بهداشت داشته باش تا مشکلی پیش نیاد

کلی هم ثواب میبری جون الان واقعا من باردار اگر بیرون مجبور بشم غذا بخورم واقعا تو دردسر میوفتم چون نمیتونم غذای سالم پیدا کنم 

مجوز های بهداشتی ، گوجه گیلاسی و خیارشور ویژه بند انگشتی که آبش در نیاد ، نان باگتباکیفیت ، پوشش متالایز و پلمپ حرارتی ،واما بیرونش کارت ویزیت چسبی که نام شماره تلفن محتویات شعارتبلیغاتی تاریخ تولید درج شده ، بازارهدف سوپری ها و دکه های یخچال دار اطراف مدارس ، داخل بسته بندی موادغذایی هیچ چیز دیگری نباید باشد اعم از دستمال کاغذی سس یا جاکلیدی هدیه یا نمک فلفل یاشکلات لیسکی و غیره

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
من ١٥تا هم خريدم

گوجه بندازی یا خیار شور هم اب میندازه هم اینکه هرکس یکیشو نمیخوره ولی این چون ساده هست همه دوس دارن هزینه اش هم کمه کیقیتت هم خوب باشه واقعا مشتریت زیاد میشه 

اونی که من خوردم ساندویچ سزار هایپر مارکت بود تقریبا 20 سانت بود ساندویچش

خیلی هم کوچیک نبود

ممنون عشقم كه وقت ميذاري

چون دوس دارم چنین چیزی رو ببینم دیگه توی جامعه نگران غذای سالم نباشم بچه خودم میره توی جامعه استفاده میکنه