2752
2734
عنوان

کارم شده گریه بخاطر حرف یک نفر

327 بازدید | 22 پست

بچه من هیچی سمت دهنش نمیبره.یک سالشه.بچه ها الان با شصت و اشاره چیزای کوچیکا برمیدارن و میبرن دهن ولی بچه من نمیتونه و همه مواد غذایی رومن میگیرم جلو دهنش تا بخوره.یا مثلا هنوز ب چیزی ک میخواد اشاره نمیکنه.

خودم پیگیرم.میخوام چندتا دکتر دیگه هم ببرمش

ولی دیروز یکی از اقوام گفت این بچه مشکل داره😭

چون چیزی ب دهنش نمیبره.

اگر بچم اتیسم باشه چجوری این زندگی سخت رو ادامه بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

خواهر منننن

این که مشکلی ندارهه

بچه ها باهم فرق میکنننن

هیچ ربطی هم به ضریب هوشی و این حرفا نداره

یه بچه زودتر این کارارو میکنه یه بچه دیرتر

چرا انقد سریع خودتو میبازییی

..

عزیز دلم ازت خواهش میکنم آروم باش،یه نفس عمیق بکش،انشالله که چیزی نیست و شما خوطت روش حساس شدی،ببین منم دوتا بچه دارم بهضی بچها خودشون با توجه به محیط اطراف هرررر چیزی رو زود یاد میگیرن بعضی هم نیاز دارن همه چیز رو بهش آموزش بدی،شما سعی کن از غذا خوردن تا حرف زدن رو با حوصله مادرانه خودت به طور منظم بهش یاد بدی ،لطفا لطفا لطفا با کسی مقایسش نکن،هر بچه ای منحصر به فرده و هر کسی بچت رو قضاوت کرد بجای گریه کردن مستقیم بهش بگو به شما ربطی نداره 

خواهر منننن این که مشکلی ندارهه بچه ها باهم فرق میکنننن هیچ ربطی هم به ضریب هوشی و این حرفا نداره ...

اخه اون دیر و زودی ک شما میگین باید تو محدوده زمانی باشه

مثلا تا یک سالگی باید اشاره کنن.ممکنه ی نفر ۸ماهگی اشاره کنه ی نفر دیرتر ولی تا یک سالگی نکنه میشه علامت هشداردهنده

چون میدونم تاخیر رشد داره خودما باختم

اصلا نترس عزیزم میدونم ناراحت شدی ولی بخدا بچه‌ها با هم فرق دارن حالا ببر پیش دکتر و خودتم سعی کن یادش بدی انشالله مشکلی نیست و حل میشه اون فامیلتونم بیشعور بوده بعضیا فکر میکنن اگه حرف نزنن ما نگرانشون میشیم و فکر میکنیم که لالن

عزیزم تا یکسالگی نیست تا 14 ماهگی هست که اگه اشاره نکنه تازه مشکوک میشن به اوتیسم، با یه علامت که نیست باید کلی مورد دیگه هم باشه. از این فکرا نکن ببرش دکتر مطمئن شی

من دخترم یک سال و نیمگی تازه کلمه میگفت دو سالگی کم کم جمله های دو کلمه ای و ...

روانیم کرده بودن از بس میگفتن چرا حرف نمیزنه. الان 4 سالشه کامل حرف میزنه ماشاالله 

اهمیت نده به حرف بقیه.

به خدا ما منتظر برگشتن هیچ آدمی نیستیم، ما فقط منتظر برگشت خودمونیم که با اون آدم رفته... هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
اره از خودم متنفرم ک جوابشو ندادم.انگار ی ادم تو سری خور مادر شده

متنفر نباش من مطمئنم تو یه مادر نمونه ای لطفا در حق خودت بی انصافی نکن،به حرفم اعتماد کن و دیگه در این مورد پیش کسی حرفی نزن که حرف دنبال بچه نیفته بگن چیزیش مشکل داره،اگه نگرانی بدون اینکه آدم های فضول طور و برت بفهمن چن جا ببرش دکتر و خودت به طور مدام و منظم همه چیز رو براش بگو و چندین بار تکرار کن تشویقش کن تا یاد بگیره بچها متفاوتن اینو فراموش نکن

متنفر نباش من مطمئنم تو یه مادر نمونه ای لطفا در حق خودت بی انصافی نکن،به حرفم اعتماد کن و دیگه در ا ...

ممنونم عزیزم

اره سه تا دکتر در نظر دارم ببرمش

باهاش وقت میگذرونم.تعداد کلماتی ک میگه بد نیس.فک میکنم اگه تاخیر نداشت خیلی زبل میشد

عزیزم تا یکسالگی نیست تا 14 ماهگی هست که اگه اشاره نکنه تازه مشکوک میشن به اوتیسم، با یه علامت که نی ...

اخه تو اینترنت و دفترچه واکسنش نوشته تا یکسالگی اشاره نکنن

نمیدونم بخدا مث ی روانی شدم

2706