2733
2734

نماز معمولیم هم نمیخونم

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما برو 😍التماس دعا🥺

دوستای مهربونم بااون قلب مهربونتون دعا کنید هر چه زودتربارادر بشم 🙏🥺لا حَولَ ولاقُوهَّ الاباالله العلی العظیم 💚💚💚💚💚می شه برای سلامتی صاحب الزمان وبعدش برای حاجتهام صلوات بفرستی؟؟؟😙😙😙خیلی محتاج دعاهاتون هستم ان شاء الله همیشه شاد وسلامت باشین💚💚💚💚💚💚
2728
چرا گلم

برای چی باید به کسی خدمت کنم که منو مثل اشغال پرت کرده گوشه این دنیا تا هر بلایی بقیه دوست داشتن سرم بیارن؟ 

خیلی وقتا الکی خودمو امیدوار میکنم باهاش حرف میزنم

ولی میدونم تهش هیچی نیست

عدالتی ندیدم من از خدا

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
چشم جانم محتاجیم به دعاهای قشنگتون

دعام کن اگ یادتت اوفتاد هم برای بخت خواهرم هم برای بخت خودم دعا کن مرسی اسمم نگین هس. قبول باشه

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2740

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

لطفا به نیت سلامتی بیمار مدنظرم نفری یه حمد بخونید

خواهش میکنم بی تفاوت رد نشید

یکی اینجا هست که به دعای شما خیلی محتاجه🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

به نیت سلامتی بیمار مدنظرم صلوات بفرستید.ممنون

شوقت زیاد شه؟ 

هیچی چادر خوشگله ای که داری با خوشگلترین جانمازت بزن زیر بغلت و پاشو برو. 

اگر تهرانی برو شاه عبدالعظیم. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
برای چی باید به کسی خدمت کنم که منو مثل اشغال پرت کرده گوشه این دنیا تا هر بلایی بقیه دوست داشتن سرم ...

خدا به نماز منو تو نیاز نداره عزیزم دوست نداری نخون.  ولی بخونی خودت بعد از یک مدت متوجه میشی چقدر زندگیت عوض شده. 

وگرنه خدایی که جهان به این بزرگی رو با اون همه کهکشان و منظومه و...  داره اصلا به کل کره ی زمین چه نیازی داره که چیزایی که روشه نیاز داشته باشه که از اینا به یک نماز نصف و نیمه من و تو نیاز داشته باشه.  مثلا چه خدمتی با نمازمون قراره به همچین موجودی که همه چی داره و بزرگترین و بی نیازترین موجود دنیاست بکنیم؟  مثل اینه بگیم من خونه ی فلان ارباب پولدار میوه نمیخورم چرا باید همچین خدمتی بهش بکنم؟ خوب اون ارباب به میوه توردن ما چه نیازی داره میگه میوه بخور برا خودمون میگه

بازم اگر دوست نداری نخون.  هیچ کاری رو زوری و بدون اینکه به نتیجه برسی برای مثبت بودنش انجام نده چون بعدا همش بخاطرش سر خدا منت میذاری