2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر کو آموکسی کلاو بهش داده فردا روزه چهارمی هست که بهش میدم اثر نگذاشته

عزمزمه دختر منم گرفته بود با این چیزا خوب نمیشه دختر من آخر سر دکتر متخصص چرک خشک کن داو داخل سرمش زدیم دو روز پشت سرهم بعد کم کم خوب شد با شربت خوب نمیشه ببر پیش متخصص 

2731
حس میکنم بهتر شده فاصله تب کردن هاش بیشتر شده

ببین گلم پسرم تب شدید 5 روزه رو 2 هفته پیش گرفت. ولی آبان ماه یه هفته تب داشت دقیقا 38 تا 38.5. دقیق یک هفته تب کرد. بعد 2 روز خوب شد دوباره یه روز تب داشت و تمام شد. دارویی هم غیر از استامینوفن بهش ندادم. دکتر گفت عفونت نداره. 

چند روز شده تب دخترتون؟

تا ۵ روز شد.از اول هم تب شدید شروع شد که دکتر گفت آنفولانزا هست .بدنش هم درد میکرد اول و لرز هم داشت .گلوش هم درد میکرد .اسهال هم گرفته بود .بعدشم سرفه های وحشتناک شروع شد که دیگه به خاطر سرفه ها بردمش دکتر آلرژی.اونم اسپری دهانی و بینی و قرص پردنیزولون داد چندتا دونه دیگه خوب شد

2740
دکتر کو آموکسی کلاو بهش داده فردا روزه چهارمی هست که بهش میدم اثر نگذاشته

چون تبش عفونی نیست با آنتیبیوتیک خوب نمیشه فقط سعی کن مایعات بهش بدی وتبش رو بیاری پایین 

چند وقتشه؟؟؟

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴
شنبه میبرم دکتر متخصص بیماری‌های عفونی براش سرم بزنه

حتما ببر دختر منم یه هفته طول کشید حالا همون اول سرم و چرک خشک کن زده بودیم براش هر چهار ساعت قرص استا میدادم با قرص پروفن ۲۰۰ بزورتونستم تبش رو کنترل کنم دعا میکنم خیلی زود خوب بشه ولی حتما ببر  متخصص

حتما ببر دختر منم یه هفته طول کشید حالا همون اول سرم و چرک خشک کن زده بودیم براش هر چهار ساعت قرص اس ...

الانم من ساعت یک پروفن دادم ساعت پنج و نیم دوبار خیلی داغ شده دوباره تن شویه کردم و شربت استامینوفن دادم بازم تبش بالاس خودمم داغون شدم این چند روز از بیخوابی

دختر منم همینو گرفته خدا کنه خوب شه خیلی ضعیف شده 

منم‌خیلی داغون شدم اونروز .یه حالی بود اصلا ولی یه دفعه همه تموم میشه چون دوره داره.دختر من همش بیهوش و خوابش میبرد و فقط گریه .فکر میکردم دیگه بستریش کنن .فقط مایعات بده.من چای نبات تند تند و آب لیموشیرین و ...سرفه هم زیاد بود فقط اسپری بزن

منم‌خیلی داغون شدم اونروز .یه حالی بود اصلا ولی یه دفعه همه تموم میشه چون دوره داره.دختر من همش بیهو ...

متاسفانه اشتهاش صفر شده فقط چایی میخوره، ممنون انشالله دختر منم از سرش بگذره دلم برای یه خواب از شب تا صبح تنگ شده

2706