2752
2734
عنوان

زن علیه زن

341 بازدید | 33 پست

هممون میدونیم که از گذشته های خیلی دور گرفته تا همین امروز خانم ها از خیلی نظر ها نسبت به اقایون محدود تر بودن 

منظورم اینه که قانون های مختلفی وجود داشته که خانم هارو برای انجام خیلی کار ها محدود میکرده 

با گذشت زمان اوضاع بهتر شده ، البته نه کاملا 

توی یک همچین وضعیتی که خانم ها باید بیشتر از هروقت دیگه ای هوای هم رو داشته باشن خیلی ها به هر نحوی که شده به همجنس خودشون ضربه میزنن 

ازتون میخوام اگه تجربه ای راجب این موضوع دارین به اشتراک بذارین 

اولین مثال رو خودم میزنم 

خیلی از خانم ها هستن که صرفا برای جلب کردن توجه یکسری آقا توی یک جمع یک خانم دیگرو مسخره میکنن و این همون ضربه به همجنسی هست که ازش صحبت میکنم 

هدفم از این تاپیک اینه که حواسمون بیشتر باشه و بیشتر هوای هم رو داشته باشیم 

و فراموش نکنیم ما خانم هایی هستیم که حقوقشون زیرسوال رفته ...

خانمِ مهماندار مهربون 😁🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم حق با شماست.البته فقط مختص ایران نیست و در کل دنیا وجود داره.من این رو ذاتی میبینم بیشتر.

مثلا توی بازی مافیا که پخش میشه از پلتفرم ها،نمیدونم دقت کردین یا نه،خانم ها با بغض و کینه بقیه ی خانوم ها رو میکوبن،اما آقایون اینجوری نیستن.یا توی جمع خانومها اگر باهم لج باشن کاملا مشخصه،اما آقایون بدترین کینه ها رو از هم داشته باشن باز راحت سلام احوال پرسی میکنن.

من اینو جزئی از ذات می‌دونم.همش یا قسمت بیشترش رو.

یا حتی هم جنس خودم اومدم از تاپیک من اسکرین گرفت گذاشت تو تاپیکش و خلاصه پیاز داغ ماجرا رو هم زباد کرد که از کاربران خفت بخورم یعنی به هدف خرد کردن من 

با وجودی که می دونست من مشخصاتم توی سایت هست با آبروم بازی میشه 

(من به خاطر این که مطالب روانشناسی می ذارم مجبورم اطلاعات روانشناسیم هم بذارم که خلاف قانون عمل نکرده باسم) 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹

کاری با تحقیر و اینا ندارم‌ که جنسیت نمیشناسه 

اما این حرفو تو یه‌ تاپیک خیانت شنیدم‌ زنه به شوهرش خیانت کره بود بعد بهش توپیدیم‌ یه نفر گفت زن علیه زن 

قرار نیست هر کثافت کاری خواستن بکنن‌ چون همجنس هستیم‌ تاییدش‌ کنم 

گوجه سبز هستم کاراگاه نی نی سایت 🧡😎 یک عدد کیدرامری 🥰
عزیزم حق با شماست.البته فقط مختص ایران نیست و در کل دنیا وجود داره.من این رو ذاتی میبینم بیشتر. مثل ...

بله دقیقا همینطوره ، این مسئله توی کل دنیا مشترکه 

و ما باید درستش کنیم 

شاید باورتون نشه ولی رفتار من با خانمی که از دستش عصبانی هستم و اقایی که از دستش عصبانی هستم طوری تفاوت داره که اگه میشد از لحظه های زندگیم فیلم گرفت ، باورتون نمیشد 

وقتی من میتونم چرا بقیه نتونن؟ مگه من چه فرقی با بقیه دارم؟

خانمِ مهماندار مهربون 😁🤍
کاری با تحقیر و اینا ندارم‌ که جنسیت نمیشناسه  اما این حرفو تو یه‌ تاپیک خیانت شنیدم‌ زنه به ش ...

يا حتی وارد ارتباط هم جنسش با جنس مخالف میشه خودشون زن علیه زن نمی بینند اما اگر اون زن که رندگبش آوار شده اعتراض کته بهش میگند زن علیه زن!!! 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
یا حتی هم جنس خودم اومدم از تاپیک من اسکرین گرفت گذاشت تو تاپیکش و خلاصه پیاز داغ ماجرا رو هم زباد ک ...

قلبم میشکنه وقتی اینارو میخونم ... 

خانمِ مهماندار مهربون 😁🤍
بله دقیقا همینطوره ، این مسئله توی کل دنیا مشترکه  و ما باید درستش کنیم  شاید باورتون نش ...

عزیزم موافقم باهاتون.اما باید هرکس به توسعه ی فردی خودش توجه کنه.تراپی بره،کتاب بخونه،پادکست گوش بده...

همینطوری معجزه وار نمیشه.هرکس روی خودش کار کنه خیلی از این مشکلات حل میشه

يا حتی وارد ارتباط هم جنسش با جنس مخالف میشه خودشون زن علیه زن نمی بینند اما اگر اون زن که رندگبش آو ...

کلا این کلمات از پایه و اساس اشتباهه‌ 

ربطی به جنسیت نداره 

بستگی به شعور طرف مقابل داره 

گوجه سبز هستم کاراگاه نی نی سایت 🧡😎 یک عدد کیدرامری 🥰
کاری با تحقیر و اینا ندارم‌ که جنسیت نمیشناسه  اما این حرفو تو یه‌ تاپیک خیانت شنیدم‌ زنه به ش ...

مفهوم زن علیه زن برای بعضی ها اشتباه جا افتاده انگار ...

خیانت رو هیچکس تایید نمیکنه 

منظور ما حمایت توی موارد خیلی سطحی هست که حتی فکرشم نمیکنین ولی روزانه تو جامعه هزاران بار اتفاق میوفته

خانمِ مهماندار مهربون 😁🤍
2706