2733
2739
عنوان

خیانت بابام

157 بازدید | 9 پست

بابای من یه عمر خیانت میکنه

الان بعد کلی سال باز دستش رو شده

انگار که خیلی سالع با یه زنه هست برای خونه و ماشین و اینام خریده

من مامانم انداختم به جون بابا که بسه دیگه

تو کله این سالع همیشع بهش گفته خفشو زندگی بگن

ولی الان به نظرم اشتباه کردم

به نظرتون ما بچه ها باید چیکار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه هیچوقت نمیتونه تصمیم بگیره اون مادرت که داره این زندگب لعنتی رو تحمل میکنه اگه مادرت راه رفتنی داشت خیلی وقته رفته بود نیازی ب اجبار زندگی کردن نبود تو راه درست رو برو که هیچوقت مامانت نگه این واقعاً دخترمه سعی کن واسه مامانت هم دختر باشی هم همدم رفیق البته نظر خودمه

2728
بچه هیچوقت نمیتونه تصمیم بگیره اون مادرت که داره این زندگب لعنتی رو تحمل میکنه اگه مادرت راه رفتنی د ...

یعنی میگی چیکار کنم

ببین بابای من مال زیاد دارع

اگر مامانم بخواد جدا شه مشکلی نداره

بابام ادم بدی نیست

کثافت کاری ولی زیاد کرده و میکنه

الانم دلم ما واسع این همه پولی که داده با اون زنه میسوزع

بعدم جمع کنیم مامانمو

کلا راستش مامانم ادم دهن بینیه

ما بچه ها هر چی بگیم کم و بیش گوش میکنه

ولی من این سری گفتم کوتاه نیا

یا خودشو جمع میکنه یا تمومه

یعنی میگی چیکار کنم ببین بابای من مال زیاد دارع اگر مامانم بخواد جدا شه مشکلی نداره بابام ادم بدی ...

حرف تو درست بنظر با جدایی چیزی حل میشه کل مال رو ب شما میدن ن اینجوری نیست منتها باید باهاش صحبت کرد یا ما یا کثافت کاریت کاری از تو بر نمیاد این مامانت که باید این چیز را بهش بگه الان متاهل نیستی که بدونی خیانت چقدر از زندگی ی زن رو نابود میکنه پس بدون یک درصد الان بهت فشار آورده حالا ببین تو دل مامانت چی میگذره

حرف تو درست بنظر با جدایی چیزی حل میشه کل مال رو ب شما میدن ن اینجوری نیست منتها باید باهاش صحبت کرد ...

من ده سال ازدواج کردم بچم دارم

۳۳ سالمه بچه نیستم

همه اینام که میگی خودم درک میکنم

ولی به الان به نظرم جامعه پذیرس اینا رو داره

همه بچه های مامانم هم ازداوج کردن

به نظرم بابام باید بشینه سر جاش

البته مطمعنم نمیشینه

چون بار اولش نیست لو میره

گویا رابطه اشم با این زنه حداقل ده سالی هست

من ده سال ازدواج کردم بچم دارم ۳۳ سالمه بچه نیستم همه اینام که میگی خودم درک میکنم ولی به الان به ...

ببخشید گفتم شاید مجردین هنوز ولی آگه خودش نخواد این زندگی درست کنه بنظر تو دویست نفر هم بیان باهاش صحبت کنن فایده ای داره

2740
ببخشید گفتم شاید مجردین هنوز ولی آگه خودش نخواد این زندگی درست کنه بنظر تو دویست نفر هم بیان باهاش ص ...

من فقط سوال اینه ماهم با بابام قهر کنیم بترسه یا نه