2733
2734

گفت امروز همراه بابام اون دخترم عموم رفتیم بار بزنیم با کامیون میگفت رفتم دستشویی بین راهی تو دستشویی دوربین دیدم داخل داخل همون جا که میرن ..... از اون طرف من به عموم گفتم اگه خواستین برین حتما به من بگین ولی نگفتن گفتم یادتون نبود گفت نه بعدش جم کردن رفتن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا هیچ کدوم از جمله ها باهم ارتباطی ندارن!!!

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️
2731

[QUOTE=325948805]چیشد نفهمیدم پاراگراف اول ب پاراگراف دوم هیچ ارتباطی نداش[/QUOTE من قبلا به اونا گفتم میخاین برین به من بگین اینا امروز رفتن با اینکه یادشون بود من بهشون چی گفتم و تو راه دستشویی رفتن تو اتاقا دستشویی دوربین بود من درگیر هر ۲ ماجرا هستم

[QUOTE=325948805]چیشد نفهمیدم پاراگراف اول ب پاراگراف دوم هیچ ارتباطی نداش[/QUOTE من قبلا به اونا گف ...

یعنی عموت که میره بارگیری تو و دخترعموت هم دنبالش راه میفتید میرید؟

کاربری جدید نیستم....دوباره اومدم

دوربین تو دستشویی چیکار میکنه 

همراه بابام اون دخترم عموم یعنی چی

خواستن کجا برن به تو بگن

فقط من نمیفهمم

کاربریم جدید نیست یک عدد ترکیده ام         هیچ وقت نفهمبدم تو این سایت چرا شخصیت و اخلاق یه شهر، اسم یا ماه تولد رو یکی میدونن 😐                                                     من قابلیت اینو دارم تا اخر دنیا بحث کنم .. اگه کنار میکشم واسه اینه که کاربریمو دوست دارم 😏      تو هر کامنتی که میزارم یه (به نظر من) اضافه کنید