2752
2734

ما همه خریدامونو هر ماه یه روز میریم میخریم دیروز امروز قرار بود که مثل هر ماه بریم به خاطر کار شوهرم کنسل شد

خواهر شوهرم ساعت شش زنگ زد که دارم شام میام خونتون

(خونش کرجع اومده بود خونه  جاریش که نزدیک خونه ماست از اونجا میخواست بیاد خونه ما)

بعد به شوهرم زنگ زدم که خواهرت داره میاد مواد غذایی برو بگیر گقت من دو ساعت طول میکشه بیام پول میزنم خودت بدو برنج  و گوشت و ... بخر گفتم من چجوری ۱۰ کیلو برنجو بردارم اخه سرم داد زد که چرا میخوای دو قدم راه بری میمیری 

بعد به یکی از دوستاش گفته بود بخره  اونم آورد گذاشت آسانسور رفت

حالا از وقتی اومده  عصبیه همش چپ چپ نگاه میکنه 

یعنی دلم میخواد برم خفش کنم

اینم بگم ما قرار بود ب خاطر روز پدر شام بریم خونه پدرم اینا ولی دیگه از خواهر شوهرم خجالت کشیدم نرفتم اونجا

خدایا تو تمام امید منی ناامیدم نکن...

حالا ده کیلو نمیگرفتی دوکیلو میگرفتی بعدا همسرت میخرید

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

انتظار داره زن حامله پامیشدم ۲۰ کیلو وسیله میخریدم می‌آوردم نمیدونم چرا امشب خیلی عصبیه

همش پیش اونا بهم تیکه میندازه 

خواهراشم هر هفته شام خونمون خسته شدممممم اخه زن حامله مگه انقدر مهمون داره 

انتظار داره زن حامله پامیشدم ۲۰ کیلو وسیله میخریدم می‌آوردم نمیدونم چرا امشب خیلی عصبیه همش پیش اون ...

وقتی خواهر زنگ میزنه قبل اینکه خودشو دعوت کنه اه و ناله کن بگو مریضم از صبح افتادم تو جام و ...

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
2740

واقعا بعضی از مردا یا نفهمن یا خودشونو به نفهمی زدن . ناراحت نباش عزیزم از این جور مردا زیاده . همسرم منم یه هفته بعد زایمانم که سزارین هم شده بودم انتظار داشت بریم خونه ی مادربزرگش . در حالی که من نمی تونستم بشینم . بهش می گفتم آخه زن زائو پامیشه مهمونی میره ؟ می گفت چیه مگه. زایمان کردی دیگه

وقتی خواهر زنگ میزنه قبل اینکه خودشو دعوت کنه اه و ناله کن بگو مریضم از صبح افتادم تو جام و ...

پر رو هستن خواهراش اون اوایل اونطوری گفتم دیدم اومدن خونمون خودشون پاشدن شام درست  کردن خودشون یخچال باز کردن کابینت باز کردت

واقعا بعضی از مردا یا نفهمن یا خودشونو به نفهمی زدن . ناراحت نباش عزیزم از این جور مردا زیاده . همسر ...

این اخلاقش خوبه خدایی

ولی حاملگی و زایمان رو یه چیز فوق ساده و بی اهمیت میدونه نمیدونم چرا  

بعد اون روز میگفت بچه دنیا اومد بریم خونه مادرم اینا جشن بگیریم تو شهرستان مادرم ناراحت میشه حالا شهرستانشون تا اینجا ۱۰ ساعت راهه

وای سگ شدم از دستش

قدیمایه چیزی بودب اسم غیرت خیلی خوب بود،الان متاسفانه کمیاب شده

آدم غیرتیه ولی نمیدونم  سر  این خریدای خونه همش گیر میده که تو برو