2737
2734

سلام دوستان خوبم.

بی تفاوت رد نشید. نه خواب دیدم، نه بچه ام. کسانی که منو میشناسن تا حدودی در جریان زندگیم هستن. 

همراهم باشید. بهتون میگم چی شد. میدونم اگر بخونید چشماتون اشکی میشه، میخوام با جزئیات بنویسم. اگر خواستید تاپیک "خواننده خاموشم و ..." ام رو بخونید تا تایپ کنم.

ممنون که دلسردم نمیکنید. هرچند دیگه بیش از پیش ایمان آوردم.

الهی پناه بر تو که بی صدا صدای مرا می شنوی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلامتی امام زمان

سلامتی خودم و خانواده م

مرسی ازمحبتتون

عزیزم لطفا لطفا لطفاویژه برام دعاکن..شمادلتون پاکه لطفا برام دعاکنین ...دعا درحق دیگران زودتر اجابت میشه

من طلاق گرفتم..لطفا دعاکن ب زودی بایک فردعالی ازدواج کنم و انتخاب عاقلانه ای انجام بدم و واقعا این دفعه خوشبخت بشم ک پدر و مادرمم خوشحال بشن ک خوشبخت و عاقبت بخیر شدم

2728
2738

دوستان من شدیدا محتاج دعاهاتون هستم

لطفا برای حل شدن گره های مالیم برام دعا کنید

الهم صلی علی محمد و آل محمد 

کسی که این امضا رو میخونی ازت میخوام برای حل مسئله ی زندگیم یه صلوات بفرستی.ان شاءالله که بازتابش رو توی زندگی خودت ببینی بزودی. خدایا یه روزی حلال و فراخ ازت میخام. الهم صلی علی محمد و آل محمد 

سحرگاه ۴ بهمن یعنی دیروز ۴۰ ام روز از چله نماز شب ام بود. در واقع چله ی دومم. و ۵۰ مین روزی که نماز جعفرطیار خوندم. تو این مدت ۳۷ روز هم میشه که بین الطلوعین سوره بقره میخونم. به نیت باطل شدن اون سحر و جادو و طلسم سنگینی که یه از خدا بی خبر تو اتاقم گداشت. 

قبل این هر ختم و چله و ذکری بگید انجام دادم. ۵ ساله چشم انتظارم. 

چنان رشدی کردم که در باور کسی نمی گنجه. چنان آرامش و امیدی مهمون قلبم شده ناگفتنی... انگیزه ی همه هم یه عشق دنیوی بود که از سال ۹۷ به زبان آموزم پیدا کردم.

تو این مسیر بارهاااا و باااارها به شدت زمین خوردم. چه لحظات ناامیدی که البته دوام نداشت و خدا خودش دستمو گرفت و بلندم کرد. حاشیه نمیرم. تاپیک های قبلم هست. 

امروز صبح ۴.۴۵ ساعت کوک کرده بودم برای نماز شب. انقدرررررر حس و حال خوبی داره که دیگه دلت نمیاد ولش کنی. دیگه نیت چله نکردم. نیت حاجت روایی هم نکردم، گفتم به عشق خودش پا میشم. چون میخوام باهات حرف بزنم. کلی تو قنوت فارسی با خدا درد و دل میکنم. حرفایی که احدی نخواهد دونست. و چه احساس بی نظیری به آدم دست میده.