2737
2734
عنوان

استخدام جدید اموزش و پرورش

109 بازدید | 12 پست

چشونه واقعا اینا . چه مرگشونه چرا رشته مارو حذف کردن از دفترچه . رشتمون محاسباتی و مدیریتی هستش رشته راحتی نیست .

رشته حسابداری .

اگه بازار اشباع شده ۱۰ سال پیش جمع میکردید ای رشته رو . غلط کردید تو هر نوع دانشگاهی واسه  این رشته ورودی میگیرید 

خدا جونم                                                           دمت گرم   

این شغل با شرایط زندگی من میخونه . اموزش و پرورش حق نداره چنین کاری کنه با این همه فارغ التحصیل این رشته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رشته کشاورزی هم همینطور

خدا لعنتشون کنه . ادم یه حس بدی بهش دست میده بعداز کلی زحمت حتی لایق نمیدونن ادم ازمون و شرکت کنه

2728

یکی از اشناها هرسال با تک ماده و ۷ تا تجدیدی اخرسر دیپلم گرفت ۱ سال بعدش بدون کنکور تو یه دانشگاه دوزاری تاریخ خوندش درتعجبم امسال برش داشتن اخه این چه وضعشه . این ادم از لحاظ سروزبون و اخلاق دختر زرنگی هستش دختر بدی نیست . ولی از لحاظ درسی و ایکیو زیر خط فقر بود واقعا هیچی حالیش نبود  . اونوقت الان داره کلاس چهارم تدریس میکنه . 

بخدا من با دیپلم ریاضی و فیزیک رفتم حسابداری ولی صدحیف ازاین بی کفایتی و نالایقی مدیران 

2738
سلام عزیزم  شما چیکار کردی  یادمه تو یه تاپیک گفته بودید آموزگاری شرکت کردین مگه رشته ح ...

من سابقه تدریس داشتم . امسال متوجه شدم میتونم اموزگاری هم شرکت کنم 

یعنی من با کارشناسی حسابداری نمیتونم؟؟

میتونی هنراموز حسابداری شرکت کنی . البته به نظرم اگه اینو قبول بشی خیلی خیلی بهتراز آموزگاریه . هم حقوقش بالاتره و هم ساعات کاریش پایین تره و بالاخره آدم تو رشته ای که درس خونده کارکنه خیلی دل چسب تره .