2737
2734
عنوان

شوهر شکم پرست

884 بازدید | 41 پست

بچها شوهر من خیلی حساسه رو غذا.مثلا اگه ی تیکه از غذا مونده باشه و من اونو بخورم یا پوز خند میزنه یا تیکه ک تعارفم بد نبود و منم هستما یا با تعجب خوردی!!!!؟!!حتی اگه من بپرسم ازش و بگه نمیخام  و بعد اون تیکه غذارو بخورم بازم قیافه هاشو داره!یا مثلا وقتی غذا میزارم واسه سرکارش اگه نابرابری ببینه (درصورتی ک نیس)شروع میکنه به تیکه انداختن یا مثلا میگه اشکال نداره تو ببر من نون پنیر میخورم!اخه واسش گذاشتم زورم میگیره از این رفتارش.چطوری باید رفتار کرد؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂ببخشید نمیدونم چرا خندم گرف

🤣🤣🤣🤣حس میکنم مردای شکمو خیلی باحالن

🙂دیگه به این دنیا اعتمادی نیست،ارزوم اینه تو این سن مستقل شم دستم تو جیب خودم باشه،حتی اگه حقوقمم چندر غاز باشه،این دنیایه روز خوش بهم بدهکاره،کاش ی روزی ب خاسته هام برسم هعی😞تروخدا برام دعا کنید خیلی شرایطم سخته
2728
ایندفعه بیشتر بپز ،خرواری براش بریز  بلکه ساکت ش

اخه اصن بحث اندازه نیس.من رفتارای بعدش میره رو مخم.مثلا رستوران بودیم غذای خودشو داشت گفتم این دوتا تیکه پیتزارو نمیخوری من بخورم گفت نه!!!تا برداشتم پوز خند زد!میگم اخه مگه تو خودت نگفتی بردار!!!میگه نه از اینکه گذاشتی واسه خودت خندم گرفت!!!!!!!!!!

😂😂😂😂

1402/1۲/۲۹ 🥲🖤🖤 ولی هیچ چیز زیباتر از این نیست که پس از دل مردگی دراز ، بار دیگر نور در وجود تو سر بردارد...🙂 👤ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ و شکیرا هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!! پس رها کن سرزنش رو ...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است...🚶‍♀️🚬 اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم .. ☠️ 🥺🥰 ترجیح میدم بترسم ؛ بجنگم ؛ شکست بخورم تا که بترسم ؛ فرار کنم و بعد حسرت بخورم 😜 این بزرگترین دلیلیه که دارم ادامه میدم ...🚶‍♀️🤙از شکست نترسید ، از این بترسید که "سال آینده دقیقا همان جایی باشید که امروز هستید "🤌
2738

این صد رحمت بهش. من تو ظرف غذام ۳ تا تیکه مرغ میزارم فقط. فرداش هم مرغ درست می‌کنم 

کاربر پسر/شیطان پرستم / امضام فان نیست/ دوست عزیز اگر مخالف امضامی بحث نکن بام چون به جایی نمی‌رسی / عاشق شخصیت ابلیس هستم 😍 اتئیست کاکتوس هَم باشی #بَغلت میکنم حتی اگه باعث زخمی شدنِ #تنم بشه:)' M+A=❤️
اخه اصن بحث اندازه نیس.من رفتارای بعدش میره رو مخم.مثلا رستوران بودیم غذای خودشو داشت گفتم این دوتا ...

کلا جدا سفارش بدید 

ب غذاش،دست نزن 

اونم خاست دست بزنه واکنش شبیه خودش،رو داشته باشه 

بهش بگو زشته این رفتار ،برای یه مرد خرس گنده 

بیشتر بپز زیاد بده بخوره خودتم هر چقدر خواستی بخور

یا تو رستوران زیاد بخور اما با سیاست لقمه آخرو بگو تو بخور عشقم هر چی اصرار کرد نخور بگو سهم توعه مردا با زبون نرم میشن

من خودم همیشه لقمه آخرو اصرار میکنم اون بخوره چون دلم میسوزه ک گشنه نمونه وقتی میبینه رفتارمو به زور میذاره دهنم😂مردا ازینکه فکر کنن داری زرنگ بازی در میاری براشون بدشون میاد

من از زمانی که او دوستم دارد،در چشم خودم ارجمند می‌آیم🧚‍♀️💕
2706