2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@نخودسیاه      ⁦❤️⁩

فدات عزیزم ازت ممنونم 

خیلی برای برگشت سلامتیم هم روحی هم جسمی التماس دعا دارم 

برای عاقبت بخیری وسلامتی همسرم وبچه هام 

یه دنیا ممنونم ازت انشالله حاجت روایت گلم

خدا جونم دوست دارم .دوستای گلم ممنونم که تو روزای سخت زندگیم همراهم بودید وبرام دعا کردید ،حلالم کنید خیلی انرژی منفی دادم بهتون ونگرانتون کردم ،اگر شماها نبودید واقعا نمی دونستم باید چطور اون حجم از ناراحتی وافسردگی وبیماری بگذرونم ،واقعا پناهم بودید ،از تک تکتون ممنونم ،از ته دل حلالم کنید،خدارو شکر حالم خوبه خوبه ،دوستتون دارم همیشه وتوقلبم فراموش نشدنی هستید،تاپیکهای مذهبی ودعا تکم کنید،یا حسین ،یا مهدی ادرکنی ،خدایا به امید بزرکی خودت.

عزیزم ازت ممنون میشم اگر مادرمم یاد کنی خدا بیامرزش وروحش آرامش داشته باشه ،مادرم خیلی مظلوم زندگی کردومظلوم از دنیا رفت،تو اوج جوونی با دلی پر از غم ودرد رفت زیر خاک ،بااین که هم باردار بود وهم بچه نوزاد داشت ،خیلی درد ورنح کشید ،از این دنیا که خیری ندید دعا کن اون دنیاش خوب باشه 

یه دنیا ازت ممنونم که به یادمی الهی خدا حاجت روات کنه خودش دستاتو بگیره 

خدا جونم دوست دارم .دوستای گلم ممنونم که تو روزای سخت زندگیم همراهم بودید وبرام دعا کردید ،حلالم کنید خیلی انرژی منفی دادم بهتون ونگرانتون کردم ،اگر شماها نبودید واقعا نمی دونستم باید چطور اون حجم از ناراحتی وافسردگی وبیماری بگذرونم ،واقعا پناهم بودید ،از تک تکتون ممنونم ،از ته دل حلالم کنید،خدارو شکر حالم خوبه خوبه ،دوستتون دارم همیشه وتوقلبم فراموش نشدنی هستید،تاپیکهای مذهبی ودعا تکم کنید،یا حسین ،یا مهدی ادرکنی ،خدایا به امید بزرکی خودت.
2731
مرسی گلم که به یادم بودی حاجتت روا 😍😍😍 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَج ...

قربونت برم عزیزم 😍😘 ممنونم 💚

🌸 تاپیک صلوات 🌸                                       اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦❤️🌱
حاجت رواشی گلم فاطمه ام دعاکن باردارباااشم

چشم گلم ان شاءالله حاجت روا بشی 🌹

🌸 تاپیک صلوات 🌸                                       اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦❤️🌱
التماس دعای فرج 💚 اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚

سلامت و حاجتروا باشی گلم⁦❤️⁩

فاطمم شفا پیدا کردنم استخدام شدنم مسلط شدنم ب زبان انگلیسی گواهیمو بگیرم لیسانسم رو تو بهترین رشته ب ...

چشم عزیزدلم ان شاءالله حاجت روا بشی 🌹

2740
براي بيمار ما دعا كنيد خوب بشه عاقبت ب خير بشه آبرومون حفظ بشه

چشم عزیزدلم ان شاءالله حاجت روا بشین💚✨

خواهرا برا باز شدن بخت منم دعا کنین خسته شدم دیگه😢

ان شاءالله یه شوهر عالی نصیبت بشه که همیشه بخاطرش خدا رو شکر کنی😍🌸

فدات عزیزم ازت ممنونم  خیلی برای برگشت سلامتیم هم روحی هم جسمی التماس دعا دارم  برای عاق ...

قربونت برم عزیزدلم 😘 ان شاءالله حاجت روا بشی 🌹

عزیزم ازت ممنون میشم اگر مادرمم یاد کنی خدا بیامرزش وروحش آرامش داشته باشه ،مادرم خیلی مظلوم زندگی ک ...

چشم حتما عزیزدلم 😘 خدا رحمتش کنه جایگاهش بهشت باشه ان شاءالله⁦🤲🏻⁩🌸

عزیزم اگه دوست داری بازم اسم بده یا دوستات تگ کن ، چون من یه بار صبح خوندم ب نیت کسانی ک گفتند و دوستانی ک تو تاپیک صلواتم هستند ، دوباره می‌خوام شب بخونم ب نیت کسانی ک جدید کامنت گذاشتن و مادر گرامی شما⁦🤲🏻⁩🌸

2706