2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
منم پریشب مهمون داشتم 30نفر هم قیمه درست کردم هم قرمه سبزی... برنج و سالاد فصل ماستبورانی با دو طعم کدو زرد و اسفناج درست کردم سبزی خوردن و دونوع ترشی و دوغ و نوشابه
بسم الله الرحمن الرحیم اللهم هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعا، رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین
منم همیشه یک نوع غذا درست می کنم ولی چون بعضی از مهمونام قرمه و بعضی دیگه قیمه دوست نداشتن دو نوع درست کردم
بسم الله الرحمن الرحیم اللهم هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعا، رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین
یا خدا.من دیشب مادرشوهرم اینا 7 نفر بودن واسه شام چندروز قبل منومو انتخاب کرده بودمو شبه قبلش دسرامو درستیدمو سالادمم چینده بودمو سلفن پیچ کرده بودم.
ولی خوب بنظر من :
باقالی پلو با مرغ زعفرونی.
فسنجون با گوشت قلقلی و برنج شاده.(البته فسنجون قلق داره و اگه خوب بلدی بدرست وگرنه قیمه بادمجان بذار)
پیش غذا سالاد پیازچه.(بنظرم سوپ نذار.چون ممکنه غذاهای اصلیت بمونه.منکه هروقت سوپ گذاشتم غذاهای اصلیم خیلی اضافه میاد.)
سالاد کاهو هم که هست
دسر هم پان و موس لیمو ترش.
**.** خدایا شکرت که با تمام سختیا بمن داری لذت مادر شدن رو اعطا میکنی.بارداری پر فراز و نشیبی بود.سختیای زیادی بود.6ماه اول ویار شدید حاملگی.ماه سوم پرکاری تیروئید.ماه 5 کیسه صفرام سنگ آورد و ماه 7 هم فهمیدم دچار دیابت بارداری شدم.15 شب بستری در بیمارستان بخاطر این مشکلات.ولی من دست از مبارزه بر نمیدارم.بخاطر دخترم با همه اینا مبارزه میکنم.این نیز بگذرد.شماهم برام دعا کنین با این همه سختی خدا یک دختر صحیح و سالم و صالح و اهل بهم بده تا رنج این دوران بارداری رو بتونم فراموش کنم.