2737
2739

کاش نیان هم باشوهرم دعواکردم حوصله ندارم هم چندوقته یه مشکل بزرگی دارم غم دنیا تو دلمه مهموناهم بچه کوچیک دارن فردا صبح میان تا شب هم ناهار هم شام منم خودم میخوام روزه بگیرم فردا

میشه واسه صابخونه شدنمون یه صلوات بفرستی؟؟  بگومنم واست بفرستم😍😍😍😘 وَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فردا روزه نگیر شاید مهمونا ناراحت شن که غذا نمیخوری باهاشون

نه باهاشون راحتم تقریبا ناراحت نمیشن

میشه واسه صابخونه شدنمون یه صلوات بفرستی؟؟  بگومنم واست بفرستم😍😍😍😘 وَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ
2731

چجوری روشون شد شام و‌ناهار خودشونو بندازن؟منم متنفرم از مهمون 

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
چجوری روشون شد شام و‌ناهار خودشونو بندازن؟منم متنفرم از مهمون 

انقدم بچه هاسون شلوغ کارن تازه فک کنم صبح زود ساعت هشت ایناهم بیان نمیذارن یه روز تعطیل بخوابیم

انقدم بچه هاسون شلوغ کارن تازه فک کنم صبح زود ساعت هشت ایناهم بیان نمیذارن یه روز تعطیل بخوابیم

آخی حق داری

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
2740
از چی مهمون خوشت نمیاد پس چرا من عاشق مهموتم 

من از بچه مهمون خوشم نمیاد وازاینکه خونه شلوغ میشه