2752
2734
عنوان

کمک؛ لکنت یهویی کودک

77 بازدید | 14 پست

سلام

کسی تجربه ای در مورد لکنت زبان کودک 3 ساله داره؟

خیلی روان و شیرین حرف میزد و اتفاقا لغاتی هم که استفاده میکرد نسبت به سنش بزرگ تر بود ، هیچ مشکل تکلم نداشت الان یک هفته است خیلی یهویی لکنت گرفته ، مثلا حرف اول ی کلمه رو 4 بار میگه یا کلمه اول جملات رو حتی تا 6 ،7 بارهم تکرار میکنه خودش هم خسته میشه بیچاره

ایوان نجف!  باز دلم کرده هوایترحمت به خلیلی که چنین کرده بنایت...برای حاجتم با دل های مهربونتون دعا کنید خواهرای قشنگم♥️🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر کنم شوک یا استرس باعث  لکنت یا تیک عصبی میشه

اره ، هفته پیش ی مقدار هیجان و ناراحتی پیش اومد اینجوری شد

ایوان نجف!  باز دلم کرده هوایترحمت به خلیلی که چنین کرده بنایت...برای حاجتم با دل های مهربونتون دعا کنید خواهرای قشنگم♥️🌹
2731

اصلا اصلا اصلا تاکید می‌کنم اصلا به روش نیارید.قشنگ صبر کنید تا جمله رو کامل کنه.نگو زود دیگه اصلااااا

دختر من ۲هفته اینجوری شد بعد فهمیدم ازشدت هیجان باشگاهشه،یا مهمونیای طولانی و جذاب

از ذوقشه

هیچ توجه نکنید اصلا خیلی گذریه

لایک نکن لطفا😬
خواهرزادم اینطوری شد سگ بهش حمله کرده بود بعد از یه مدت خوب شد 

بعد ی مدت یعنی چقدر؟

انقد خوب حرف میزد الان دلم کباب میشه حرف زدنی😭

اصلا اصلا اصلا تاکید می‌کنم اصلا به روش نیارید.قشنگ صبر کنید تا جمله رو کامل کنه.نگو زود دیگه اصلااا ...

نه منتظر میمونیم تا کامل جملشو بگه اصلا عجله اش نمیدیم .

یعنی حل میشه خود به خود ؟ایشالا خیر بیاد به زندگیت🥺 اگر مشکلش حل شد کلی برات دعا میکنم 

دقیق یادم نیست اما طولانی نبود خواهرم یه انگشتر براش نذر کرد انداخت تو ضریح امام رضا بعد چند وقت خوب ...

اخی خدارو شکر حل شده،

بنظرم توی این سن کمی طبیعیه اما از اونجایی که میگی یهویی شده احتمالا ترسیده یا خیلی هیجان زده شده&nb ...

اره از هیجان شده منم فکر میکنم

نه منتظر میمونیم تا کامل جملشو بگه اصلا عجله اش نمیدیم . یعنی حل میشه خود به خود ؟ایشالا خیر بیاد ب ...

بهش حتی فکرم نکن.دختر خواهرشوهرم طفلک ۴سالش بود دعواکتک کاری مامان باباشو دیده بود نزدیک به ۱سال حرف نمیزد فقط اشاره می‌کرد.الان بلبله ۶سالشه

هیچ نگران نباشید

لایک نکن لطفا😬
اقتضای سنشه میخواد سریع بیان کنه اون چیزی ک تو ذهنشه، بعد زبونش یاری نمیکنه هماهنگ نیست،پته پته میک ...

اخه قبلا خوب حرف میزد 🥲

بهش حتی فکرم نکن.دختر خواهرشوهرم طفلک ۴سالش بود دعواکتک کاری مامان باباشو دیده بود نزدیک به ۱سال حرف ...

اخ بیچاره بچه 🙂 دلم کباب شد براش