2733
2739

من خیلی زیاد درونگرام دوساله ازدواج کردم با اینکه ازدواجمون سنتی بوده ولی خیلی همو دوست داریم من به شدت وابستشم ولی اون جدیدا داره ازم فاصله میگیره امروز بهم گفت دیگه نمیخوام مثل سابق باشم میخوام معمولی باشم منظورش اینه که دیگه نمیخوام بهت محبت کنم من بدون محبت اون میمرم هرچی میپرسم دلیلش چیه؟من کاری کردم میگه نه 

میدونم الان میایید میگید خیلی ضعیفی که به محبتش محتاجی ولی به خدا دست خودم نیست لطفا کمکم کنید همش دارم گریه میکنم میترسم کم کم دیگه ازم سرد بشه😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا رفتاری داشتی کاری کردی ؟

نه من تو هرشرایطی که بودم حتی وقتایی که حالم بد بوده بازم سعی کردم برای اون بهترین باشم دعوا هم قطعا داشتیم ولی نه دراون حد که بخواد این حرفا روبزنه همیشه من کوتاه میام

عزیزم علتشو بدون که چرا اینطور شده

و اینکه یه مدت شما سرد باش

پناه برتو که بی صدا مرا میشنوی❤رفیق غم وغصه میاد ولی تو یه وقت نشینی بهشون چای تعارف کنیاااا،کم محلشون کن تا برن از زندگیت❤   غمناکم و از کوی تو با غم نروم..جز شاد و امیدوار و خرم ندوم..از درگه همچون تو کریمی هرگز..نومید کسی نرفت و من هم نروم..
2740
هرکاری میکنم دلیلشو نمیگه قسم میخوره میگه چیزیم نیست ولی نمیدونم چرا عوض شده

خب از دعاهای مهرومحبت استفاده کن

میدونم سخته اما یه مدت اصن شما محبت نکن بهش

پناه برتو که بی صدا مرا میشنوی❤رفیق غم وغصه میاد ولی تو یه وقت نشینی بهشون چای تعارف کنیاااا،کم محلشون کن تا برن از زندگیت❤   غمناکم و از کوی تو با غم نروم..جز شاد و امیدوار و خرم ندوم..از درگه همچون تو کریمی هرگز..نومید کسی نرفت و من هم نروم..