2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هتل داری اگه انتخاب خودم بود...  به علاقت بستگی داره ببین دلت چی میگخ

هردو رو دوست دارم ولی به بازار کار که تحقیق کردم میگفتن هتل داری بازار کارش بهتره نمی‌دونم 

ببین برا گردشگری باید بعد از اینکه لیسانستو بگیری بری پیگیر مجوز و خیلی چیزای دیگه بشی بعد دوباره فکر کنم یه آزمونایی باید شرکت کنی که اونا رو قبول شدی می‌تونی به عنوان یه گردشگر فعالیت کنی یا جای شروع به کار کنی هتل داری به نظرم بهتره از لحاظ کاری بازم بستگی به علاقه خودت داره

من گردشگری خوندم . رشته ام رو خیلی دوست داشتم.  خیلی چیزا یاد گرفتم.  اما بخاطر محدودیت‌هایی ک داشتم نتونستم تورلیدر بشم و توو حیطه رشته ام کار پیدا کنم . 

محدودیت مثل ... توان جسمی ‌ . محدودیت خانوادگی ‌. روحیه ی آروم........

خیلی شرایطت رو بسنج 

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 

من یه دوره‌ای می‌خواستم برم رشته گردشگری و خیلی برام جالب بود هم درساشو دوست داشتم و مورد علاقم بود همین که استادای باحالی داره همین استادهایی که میان تدریس می‌کنن خودشون تو این زمینه فعالیت می‌کنند مثلاً شرکت دارند و خلاصه به بچه‌هایی که سر کلاسشونن پیشنهاد کار میدن و این خیلی برای من جالب بود چون توی رشته‌های دیگه معمولاً این چیزا اتفاق نمی‌افته

من گردشگری خوندم . رشته ام رو خیلی دوست داشتم.  خیلی چیزا یاد گرفتم.  اما بخاطر محدودیت‌ها ...

من سفر و ارتباط با بقیه رو خیلی دوست دارم روابط اجتماعیم بالا هست به نظر خودم زبانم هم خوبه به نظرتون شانس موفقیت توی این رشته رو دارم یا نه

من یه دوره‌ای می‌خواستم برم رشته گردشگری و خیلی برام جالب بود هم درساشو دوست داشتم و مورد علاقم بود ...

تنوع زیاده توی این رشته . رشته ی خیلییی جالب و شیکی هست به نظرم 

تنوع زیاده توی این رشته . رشته ی خیلییی جالب و شیکی هست به نظرم 

ممن که از همون ترم اول استادمون پیشنهاد کار داد اونم توی دفتر هواپیمایی هیچ وقت یادم نمیره . فقط باید زبانت خوب باشه . 

اینم می‌دونم کسایی که پیگیر زبان و کار تو اینجاها میشن کم کم یا ازدواج می‌کنند و خلاصه یه جورایی از ایران میرن یا یه طوری میشه که کلاً رفت و آمد دارند به کشورهای خارجی و ایران راستی اگه قدت بلنده و به ۱۶۰ می‌رسی برو مهماندار شو

هردو رو دوست دارم ولی به بازار کار که تحقیق کردم میگفتن هتل داری بازار کارش بهتره نمی‌دونم 

اره هتل داری اقاهه تو دانشگاهمون میگفت به خاطر کورونا مجبور شدن اخراج کنن پرسنلشونو یا نمدونم چی شده کم شدن الان به شدت میگفت کمبود پرسنل دارن خیلیم شیکه میدونی محیط کارت هتل باشه.... 

ممن که از همون ترم اول استادمون پیشنهاد کار داد اونم توی دفتر هواپیمایی هیچ وقت یادم نمیره . فقط بای ...

چقدر عالی پس همین هتل داری رو انتخاب میکنم انشاالله قبول شم 

2706