2737
2734

https://s6.uupload.ir/files/20240124_095753_e0gk.jpg

نگا کنید چی درست کردم برای خودمون 🤤😍

پ ن : نتونستم به صورت عکس بزارم ، اگر فایل براتون آبی نیست چند ثانیه دستتون و روش بزارید بعد گزینه باز کردن رو بزنید 

چون امروز روز مهمیه برای هردومون دیگه از سالم خوری گذشتیم 😂

چرا دیگه سالم خوری نمیکنید

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیدونم چرا بعد ازدواجم دیگه نتونسم دوستام نگه دارم 😐

با یکیشون که خیلی صمیمی بودیم طی ی اتفاقی انگار خدا ی بحثی پیش آورد که ارتباطمون قطع بشه 

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
2740
نه بابا میکنیم اما بهترین خبر زندگیمون و شنیدیم دیگه قراره دو نفری یه جشن کوچولو بگیریم 😍

خوش بگذره عزیزم 

همیشه به خوشی و شادی

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
نمیدونم چرا بعد ازدواجم دیگه نتونسم دوستام نگه دارم 😐 با یکیشون که خیلی صمیمی بودیم طی ی اتفاقی ان ...

اتفاقا منم ازدواج کردم 

و شوهرم تا شب خونه نیست 

قراره کلی عشق و حال کنیم