2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوتا دارم عزیزم

خدا روزی اینم میده 

اتفاقا من خودم بچه ناخواسته بودم 

وقتی بدنیا میام چون خانواده پدری ام پسری بودن بابام تو بیمارستان ب مامانم میگه اینو بنداز سطل آشغال نیارش خونه .

مامانم ۶ تا دیگه بچه داشت .خلاصه سرش شلوغ بود میگفت بیشتر وقتها یادم می رفت بهت شیر بدم تو هم اصلا گریه نمیکردی .می‌گفت سه روزه بودی از طرف کار بابام بهشون خونه دادن .

بچه های ناخواسته کلی روزی و خیر دارن

متاسفانه بخاطر رفتار اشتباه برخی کاربران بر خلاف میلم تصمیم گرفتم هیچ درخواست دوستی رو نپذیرم .
2731
چی بگم  توکلم به خداس اخی عزیزم خوتتون چندتا بچه دارید فرداصب باز بیبی میزنم

بچه من تو تصادف آسمانی شد

متاسفانه بخاطر رفتار اشتباه برخی کاربران بر خلاف میلم تصمیم گرفتم هیچ درخواست دوستی رو نپذیرم .
واییی خدا چندسالش بود بیار بازم 

دو ساله .باردار شدم اونقدر حالم خراب بود سقط شد .

پس ببین خواهرم بچه نعمت خداست .حال خودت رو خراب نکن بخاطر هدیه خدا

دو ساله .باردار شدم اونقدر حالم خراب بود سقط شد . پس ببین خواهرم بچه نعمت خداست .حال خودت رو خراب ن ...

الهی چی بگم خدا ایشالا صبرت بده فرزند صالح بهت عنایت کنه عزیزم توکل بخدا

ممنونم عزیزدلم خیلی گلی برام دعاکن سه تابچه سختمه

من پسرم چهار ماهه بود که دوباره حامله شدم ناخواسته،با وجود اینکه جلوگیری میکردیم

خیلی حالم بد بود

غصه میخوردم

افسردگی داشتم،میخواستم سقط کنم که مامانم نذاشت

وضع مالی خوبی هم نداشتیم حقیقت،ولی این بچه اومد که واقعا اومدنش خواست و اراده ی خدا بود

زندگیمون زیر و رو شد

از آسمون برامون رحمت میومد،منی که پیاده میرفتم بیمارستان چون پول تاکسی نداشتم ،الان خدا نظر کرده ماشین خارجی زیرِ پامه همه حسرت میخورن،شوهرمم ماشین خوب داره

زندگیمون عوض شد،واقعا این بچه رحمت رو آورد منی که برای حامله شدنش کفر میگفتم،الان خجالت میکشم از خدا

خدا همیشه برای آدم خوب میخواد،صبور باش و توکل کن بخدا

ببین چقدر خوب جوابِ صبر کردنتو میده

شاید باورتون نشه من سوزش معده داشتم ولی پول نداشتیم قرص و شربت بخریم

حتی بیمه هم نداشتیم

شوهرم میرفت جایی سرکار،پولشو خوردن چند ماه حقوق ندادن،و اومد بیرون ازون خرابشده

دخترم که به دنیا اومد رفت سرکار

طلاهامو فروختم تونستم زمین بگیرم

کلی پیشرفت کردیم

فقط بخاطرِ وجود بچه ی ناخواسته ای بود که براش کفر میگفتم،حالا میگم خدایا خیلی مهربونی،تو صلاح دونستی برای مادرشدن و من قدر نشناسی میکردم

،ببین حالا خدا برات بهترین هارو در نظر داره

صبور باش و توکل کن