2733
2734
عنوان

شوهرم بخاطر خانوادش منو کتک میزنه😔

| مشاهده متن کامل بحث + 878 بازدید | 31 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین که میگید نمیتونم طلاق بگیرم و کسی رو ندارم و پشتوانه ندارم باعث شده مردا هر روز پروتر بشن خانما ترو خدااااا یه ذره عزت نفس داشته باشین روی پای خودتون بایستید که کسی جرات نکنه همچین کاری با شما بکنه 😤

2731

حتما بد گفتی . من خودمم شرایط طلاق نداشتن رو می‌دونم یعنی چه ؟ولی آدمی که شرایط طلاق نداره ،نباید اعتراض کنه و کار رو به دعوا بکشونه ،آسه برو آسه بیا که گربه شاخت نزنه . کاری نمیتونی بکنی ،فقط سکوت می کردی و در شرایط بهتر گلایه می کردی .نه تو ماشین که بتونه دست روت بلند کنه 

منم با یکی ۵ساله دوستم ینی بعد از ازدواج عوض میشه؟:(

اگ‌ جایی میری بین قیمت معمولی و‌گرون‌معمولی رو‌برمیداره بفهم خسیسه اگ ب سرو وضعش نمیرسه خسیسه اگ تو حرف میزنی زیاد توجه نمیکنه فکر میکنه تو بی عقلی ولی همون حرفو خانوادش بزنن صدبار میگه بابام‌اینو‌گف ها بدون طرف ب حرف خانوادشه خیلی ریز بین باش تو‌رفتاراش و‌خودتو هییییییچوقت بی ارزش نکن هیچوقت

اره

عزیزم شما اول زندگیت هست

رفتار و گفتار و طرز بیانش خیلی مهمه که میشه همون سیاست های هوشمندانه و زنانه

حتما برو یاد بگیر تا بتونی با زبون خوش این اسب وحشی رو رامش کنی،وقتی رام شد میتونی تو مشتت بگیریش و به خواسته هات برسی

عزیزم شما اول زندگیت هست رفتار و گفتار و طرز بیانش خیلی مهمه که میشه همون سیاست های هوشمندانه و زنا ...

از کجا برم یاد بگیرم خیلی ناامیدم‌ازین زندگی خودمو بادستای خودم بدبخت کردم بااین ازدواج هرچی خوبی کردم ب این بشر حیف شد هرشب هرشب خونه ماس ولی منو هفته یبار میبره خونشون اونم حاضری یا غذای ظهر جلوم‌میذارن

2706