2733
2739
عنوان

مادرا لطفا کمکم کنید

16 بازدید | 10 پست
دخترم 2 سال و 9 ماهشه. شیرخشکی بود، البته از یه سالگی به بعد شیر پاستوریزه هم میخورد توی شیشه. الان که داره نزدیک میشه به 3 سالگی همچنان شیر پاستوریزه توی شیشه میخوره. حتی وابستگیش به شیشه بیشتر هم شده. میخوام ترک کنه شیشه رو. ضمنا موقع خواب پستو.نک میخوره. لطفا اگر تجربه دارین یا راه حلی به نظرتون میرسه دریغ نکنین. ممنونتونم
دلت که گرفت، دیگر منت زمین را نکش! راه آسمان باز است... پر بکش! او همیشه آغوشش باز است، نگفته تو را می‌خواند...
یه کاری که امتحان کردم اینه که مقدار کمی شیر با آب زیاد قاطی کردم به این امید که مزش رو نپسنده ولی اثری نداشت. انگار نه انگار
دلت که گرفت، دیگر منت زمین را نکش! راه آسمان باز است... پر بکش! او همیشه آغوشش باز است، نگفته تو را می‌خواند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آخه سودا جان خیلی زیاد میخوره. غذاش کم شده. دندوناش هم به خاطر شیری که قبل از خواب میخوره خراب شدن.
پستو نکشم بد مزه کن یا اونم نصفش رو ببر شاید تما یل به خوردن ش از بین بره
حال من خیلی خوبه. اینجاهم میام با دوستای مجازیم بگم و بخندم و شادتر شم. لطفا اگه قصد ضدحال زدن دارید تاپیک رو ترک کنید.
2738
مهربانو جان سر شیشه رو تلخ کن باصبر زرد...و هر وقت خواست بهش بده...اعتراض کرد بگو خراب شده...به هیچ عنوان دیگه شیشه نده رو فک بچه ،تکلم و دندان خیلی تاثیر منفی داره....
ای خدای مهربان من ....