2733
2734
عنوان

پس از باران

1173 بازدید | 24 پست

دوستان با توجه به اینکه این شب ها داره پخش میشه نظرتون در مورد خانم بس چیه؟؟

من که فکر میکنم ظلم خیلی بزرگی در حق شهربانو کرد با سرنوشتش بازی کرد فقط به خاطر اینکه ارباب یه زن هم تراز خودش نگیره و خودش بتونه از روز اول تو سر شهربانو بزنه و بالا دستش باشه حتی در حق ارباب هم ظلم کرد و بدون رضایت ارباب اومد خواستگاری و کار رو یکسره ولی خوب بلد بود جلوی ارباب مظلوم نمایی حتی با وجود اینکه بعدها به شهربانو کمک کرد ولی مقصر اصلی بدبختی خودش بود شاید هم به خاطر همین بود که دیگه خیری تو زندگیش ندید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
متنفرم از فیلمش...خانم بس هم اگه خیلی خیرخواه ارباب بود می‌تونست طلاق بگیره و بره نه اینکه یکی دیگه ...

اون ارباب رو نمیخواست برای حفظ جایگاه خودش این کار رو کرد

2738

کلاً این جور بوده که از سر ناچاری رفت خواستگاری و حالا گفت رعیت باشه چه بهتر....برای این که بکوبه سر شهربانوی بدبخت و خودش نشه زیر دست ظالم بود....اگه خیر خواه ارباب بود جدا می شد و ارباب ازدواج می کرد....اون ارباب هم مونده بود سر دوراهی و خانم بس و خانم بزرگ خوب خرش کردن.

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جان منی،جانان منی،در بطن منی،جانانه بیا....۱۴۰۲/۱۱/۱۹ فهمیدم یه فندق تو راهه🤩😍انشالله قسمت همه ی منتظرا....
کلاً این جور بوده که از سر ناچاری رفت خواستگاری و حالا گفت رعیت باشه چه بهتر....برای این که بکوبه سر ...

ارباب خودش دلش با گرفتن یک زن شهری بود ولی وقتی دید زنش سر خود رفته خواستگاری دختر رعیت و بقیه هم قضیه رو فهمیدن مجبور شد بگیره دختره رو

ارباب خودش دلش با گرفتن یک زن شهری بود ولی وقتی دید زنش سر خود رفته خواستگاری دختر رعیت و بقیه هم قض ...

رعیت همیشه مظلوم بوده.   

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جان منی،جانان منی،در بطن منی،جانانه بیا....۱۴۰۲/۱۱/۱۹ فهمیدم یه فندق تو راهه🤩😍انشالله قسمت همه ی منتظرا....
عزيزم شما اين سريالو ديدين؟ من اولين باره ك ميبينم خيلي مشتاقم بدونم ارباب عاشق شهربانو ميشع يا ن؟

بله دیدم،،آخرای فیلم یه کم با شهربانو خوب می شه (بیش تر ترحمه تا عشق)

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706