2733
2734
عنوان

کیا اینجا در حال حفظ قرآنن بیان

331 بازدید | 72 پست

چه میکنید انگیزتون نیوفته

کلاس میرید، انلاین یا چی..

چند وقته شروع کردین

بینش وقفه نمیوفته؟

عاشقان واقعی از دوری معشوقشان گلایه نمیکنند،بلکه هر دوری و کج‌خلقی از طرف او را به فا.ل نیک تعبیر می‌کنند🥲کاش دست کم شعری خوانده بودید!یا در خانه گربه ای نگه می‌داشتیدشاید آنوقت کمتر دنیا را می‌آلودید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واایی حفظ قرآن خیلی خوبه  تو کجای کاری الان؟ چه سوره هایی رو حفظ کردی؟ واسه منم دعا کن

شما در حال حفظ هستین؟

من اول کارم🥲یه ماهه شروع کردم

عاشقان واقعی از دوری معشوقشان گلایه نمیکنند،بلکه هر دوری و کج‌خلقی از طرف او را به فا.ل نیک تعبیر می‌کنند🥲کاش دست کم شعری خوانده بودید!یا در خانه گربه ای نگه می‌داشتیدشاید آنوقت کمتر دنیا را می‌آلودید.
2728
من حفظ کردم تموم شد 

میشه به سوالات تو متن تاپیک ک پرسیدم جواب بدین

نصف جزء یک حفظ کردم الان بی انگیزه شدم

باید از جز سی شروع میکردی

2740
میشه به سوالات تو متن تاپیک ک پرسیدم جواب بدین

من حفظ قرآن م سه سال طول کشید بعد استاد داشتم بدون استاد اصلا حفظ نکنید چون روش داره .

یعد با روش تصویری حفظ کردم . و خیلی زمان میزاشتم 

انگیزه هم علاقه م بود من کلاس ۹ شروع کردم حفظ قرآن و روزی ۷ ساعت قرآن میخوندم .

حتی الان مدرک لیسانس قرآن هم گرفتم . 

ولی بدون استاد اصلا حفظ کردن اشتباهه

روی کلماتم بتادین بزن    آماده شو اومدم ببرمت اون دنیا 
باید از جز سی شروع میکردی

جزء یک از جزء سی راحت تره فکر میکنی

ولی من کلا سر چیزی انگیزم افت کرده

خدایا فقط خودت برام کافی هستی هیچی ازت نمیخوام💛 من در تاپیک های مذهبی تگ کنید خیلی ممنونم🌷 درخواست دوستی با احترام قبول نمیکنم.
شما در حال حفظ هستین؟ من اول کارم🥲یه ماهه شروع کردم

نه من حفظ و فعلا ول کردم 

کنکوریم انشاءالله بعد از کنکورم دوباره شروع میکنم 

من جزز ۳۰ رو حفظ کردم که چون ول کردم متاسفانه یادم رفته یکسری از سوره هارو 

سوره ی بقره چندین صفحه‌اش رو حفظ کردم که بازم متاسفانه چون ول کردم یکسری هارو یادم رفته 

من حفظ قرآن م سه سال طول کشید بعد استاد داشتم بدون استاد اصلا حفظ نکنید چون روش داره . یعد با روش ت ...

استاد دارم

روش تصویری چجوریه

من حفظ قرآن م سه سال طول کشید بعد استاد داشتم بدون استاد اصلا حفظ نکنید چون روش داره . یعد با روش ت ...

حفظ قران لیسانس نداره فقط میتونه ارشد بده ارشد بخونه نه اینکه لیسانس داشته باشه

خدایا فقط خودت برام کافی هستی هیچی ازت نمیخوام💛 من در تاپیک های مذهبی تگ کنید خیلی ممنونم🌷 درخواست دوستی با احترام قبول نمیکنم.