2733
2739
همون موقع که گفتید برو بیمارستان رفتم.حدود نیم ساعته برگشتم.گفتم تگه هستید تشکر کنم و در جریان بذارمتون
خدای مهربون لطف کرد و به جای فرشته قبلیم یه فرشته دیگه تو دلم گزاشت.هزار بار شکرش.ممنون میشم واسه سلامتی هر جوری که صلاح میدونید دعا کنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ازتون ممنونم که بهم راهنمایی دادید.باعث شد که برم بیمارستان و چکاپ بشم.خداروشکر مشکلی نبود و سوراخم نشده بود.ولی توب شد خیالم راحت شد.معاینه کرد دهانه رحم بسته بود.سونو دادم مایع امنیوتیک نرمال بود.نوار قلبشم خوبه خوب بود.تکوناشم عالی.خداروشکر همه چی عالی بود.مرسی از همتون.میبوسمتون
خدای مهربون لطف کرد و به جای فرشته قبلیم یه فرشته دیگه تو دلم گزاشت.هزار بار شکرش.ممنون میشم واسه سلامتی هر جوری که صلاح میدونید دعا کنید
مینا جان ۳۸هفته و ۱روز
2738
راستی تست امنیوشور ازم‌گرفتن.ینی باید از داروخونه یه چیزی تو مایه های بی بی چک گرفتم به اسم تست امنیوشور که ۱۰۲هزار تومن بود.اونو انحام دادن منفی بود.بعدم سونو و نوار قلب و .... فقط باعث شد شوهرم ازم بخاد فردا نریم مراسم حلیم نذری پزون مامانم ایناالبته هنو قبول نکردما
وای قطاب آخراشی... ان شاا... به سلامتی بیاد بغلت
اگر کسی را یافتی که در لبخند،غمت را دید... در سکوت ،حرفهایت راشنید.... و در خشم،محبتت رافهمید.... بدان که او بهترین دارایی توست. خدایا مواظب مادرم و همسرم باش....آمین.
دقیقا مامانی جون الی جان من یکم درد اون ناحیه ام بیشتر شده ولی هنو خون ندیدم.اگه دیدم باز برم بیمارستان
2706