2733
2734

دیگه خسته شدم سه کیلو کم کردم استخونی بودم بدتر شدم چرا چاق نمیشم 

اینم شانس منه مردم حامله میشن از در رد نمیشن منم کم میکنم

کسی مث من بوده؟

منم هرچی زور میزنم چاق نمیشم

امیدم به بارداری

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

اره والله من فقط ماه اول ۵ کیلو کم کردم!  تا ماه هفت لاغر بودم بعد اون تونستم غذا بخورم و در کل وزن زیاد اضافه نکردم، بچه هم ۳۹۰۰ به دنیا اومد. خواهر شوهرم هم ده کیلو لاغر شده بود و تا ۶-۷ ماهگی جز یخ چیزی نمیخورد اونم اوکی شد و مشکلی پیش نیومد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره والله من فقط ماه اول ۵ کیلو کم کردم!  تا ماه هفت لاغر بودم بعد اون تونستم غذا بخورم و ...

عزیزم من ویار ندارم 

ولی اشتها نداشتم تازه مولتی ویتامین و امگا شروع کردم اشتهام خوب شده ولی هنوز اضاف نکردم میترسم بیشتر کم کنم

خداروشکر❤️  من اگه ۷ کیلو کم کنم چیزی ازم نمیمونه شدم ۴۷😂😂

منم شده بودم ۴۷ 

آخر بارداری شدم ۵۷ . دقیقا شدم وزن قبلی خودم . 

خوبیش اینه نگران چاقی شکم و اینا نیستی دیگه بعدش . 

منم شده بودم ۴۷  آخر بارداری شدم ۵۷ . دقیقا شدم وزن قبلی خودم .  خوبیش اینه نگران چاقی ش ...

کاش من چاق بشم 

شکمم تا روی رونام آویزون بشه بخدا آرزوی چاقی مونده رو دلم هیچموقع از ۵۰ بالا تر نرفتم