2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

الان دیگ هرچی زده بود پریده یادش نمیاد

هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست،  بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست.                                                                 حرف های دل یک دختر آریایی                                                                                                                                       (خودم نوشتم) 
سلام ستی این چیه جریانش

وای سلام

برگشتی ؟

یه خانمی یه داستانی گذاشت میگفت واقعیه بعد یه خانمی ازدواج میکنه ولی رابطه شون سرد بوده بعد این خانم تو فضای مجازی با یه پسری آشنا میشه و با هم رابطه دارن بعد بچه دار میشه و به شوهرش نمی گه که بچه از خودش نیست و اون پسره یعنی بابا ی بچه هی از زنه باج میگیره و زنه هم هی دست به دامن خدا میشه ولی نتیجه نمی گیره و در نهایت میگه من ابلیس رو میپرستم

بقیه شو پست بعد میگم  

اگه دنیا عدالت داشت مرد هم بکارت داشت💔 
منم ندیدم  ولی صبحی یکی گفت جریانش چی بوده

اونم چه گفتنی

ازترسش نمیخواست اسم شیطان ودرست بنویسه

همش مینوشت شیطلان😂😂😂😂

یـه رفتــارایـی ازم  سـر میـزنـه که اگه یه روزقبلـش  بهـم  بگن که قـراره همچین  کاری  کنی: میگم  نه بــابــادیـگه انقـدرم اســـکل  نیـستــم😕😕