2733
2734

سلام به بچه های حقوق . من سال ۹۶ فارغ التحصیل شدم ‌. سال ۹۹ هم تو رشته ی حقوق جزا و جرم شناسی فارغ‌التحصیل شدم .

درحال حاضر خانه دار هستم 😔 از این وضعیت شدیدا ناراضیم. انگیزه ای هم برای خوندن دوباره ندارم . ناگفته نماند دانشجوی خوبی بودم و معدل الف .

این طرح تسهیل اومده و میبینم تک شهر چقدر وکیل زیاد شده بی انگیزه ترم میکنه .

شما ها در چه حالی؟ جایی مشغول به کار شدین ؟

من هم حقوق خوندم الانم خانه دار هستم پسردایی من ولی وکیل شده خداروشکر موفق هم هست البته من دیگه خودم نخواستم سر کار برم چون فضای خوبی نداره خیلی افسرده میشدم وقتی پرونده های پسر داییم رو میخوندم تاثیر میذاشت رو ذهنم

و قسم به خداوند والامقام که انسانیت بالاتر از هر دین و مذهبی‌ست
من هم حقوق خوندم الانم خانه دار هستم پسردایی من ولی وکیل شده خداروشکر موفق هم هست البته من دیگه خودم ...

چند سالتونه ؟ کلا بیخیال شدین ؟ من ۲۷سالمه بی انگیزه هستم ولی هنوز رگه هایی از امید تو وجودم هست .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند سالتونه ؟ کلا بیخیال شدین ؟ من ۲۷سالمه بی انگیزه هستم ولی هنوز رگه هایی از امید تو وجودم هست .

۲۴ سالمه فعلا که نی نی‌م کوچیکه و چون تو شهر دیگه هستیم کسی نیس مراقبش باشه ولی بزرگتر شه ممکنه بخوام دوباره شروع کنم

2731
۲۴ سالمه فعلا که نی نی‌م کوچیکه و چون تو شهر دیگه هستیم کسی نیس مراقبش باشه ولی بزرگتر شه ممکنه بخوا ...

چه کار خوبی کردی که زودتر بچه آوردی . بچت یه کم بزرگتر بشه وقت داری برای خوندن .برای آزمون وکالت وقت داریم . اگر اون اراده و انگیزه بیاد حتما قبول میشیم .

چه کار خوبی کردی که زودتر بچه آوردی . بچت یه کم بزرگتر بشه وقت داری برای خوندن .برای آزمون وکالت وقت ...

هیچوقت واسه درس خوندن بی انگیزه نمیشم