2752
2734
عنوان

امروز خدارو از نزدیک دیدیم😭😭

356 بازدید | 13 پست

ساعت پنج صبح زمان اعدام یه جوون 

صندلی رو از زیر پاش کشیدن دهنش کف کرد جون اخرش بود مادره رضایت داد باورمون نمیشه میتونست بمیره😭😭 یا حتی قطع نخاع بشه بعد از پنج سال التماس رضایت دادن خدا به این خانواده عزت و سلامتی بده ما شاهد زجر کشیدن پسرزندانی و خانواده اش بودیم. نمیدونین چقدر همه خوشحال و شوکه هستن😭😭خدا خیرتون بده، هرچی از خدا میخوایین بهتون بده

🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻💔💔💔💔💔💔🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹❤❤❤❤ کاش شادی روح پسرتون از اتفاق امروز دیده میشد دل شما هم آروم میشد ای پدر ومادر مهربون 😭😭😭😭 😭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

🥺

تصورش هم سخت

ی مادر داغدار

ی جوون پشیمون اما منتظر مرگ

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲
منم به همین فکر کردم دقیقا 😐

نمیشه قضاوت کرد .شاید اون لحظه دلشون آروم گرفت ،یا سوخت .

اتفاقا اینطوری اون پسر هم درس گرفت

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
خیلی خیلی سخت و غم انگیز

چرا باعث قتل شده بود؟ عمدی با زمینه چینی یا تقریبا سهوی و یه باره و از روی عصبانیت ؟ 

خیلی تفاوت داره

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
نمیشه قضاوت کرد .شاید اون لحظه دلشون آروم گرفت ،یا سوخت . اتفاقا اینطوری اون پسر هم درس گرفت

اونی که تا پای چوبه دار میره بخواد درس بگیره خیلی زودتر از اینا درسشو گرفته 

ولی واقعا احتمال اینکه اسیب جدی بهش بزنن در این کار هست . 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
اونی که تا پای چوبه دار میره بخواد درس بگیره خیلی زودتر از اینا درسشو گرفته  ولی واقعا احتمال ...

بله احتمال آسیب هست .

ولی اینکه درس گرفته باشه نه .

شنیدم که خیلیا امیدوارن که بخشیده میشیم بیخیال .مثل همون پسره که جدیدا بار دوم قتل انجام داد .

اسم مقتول یادم رفته همینکه دید پسرا مزاحم دختران جلو رفت و از پشت چاقو خورد ،قاتلش یه بار بخشیده شده بوده