2733
2734
عنوان

برای تعیین جنسیت......

118 بازدید | 13 پست

سلام خانوما تو بعضی تاپیک ها نوشته بود برای تعیین جنسیت پسر پودر کاسنی مردباید بخوره ولی چون تلخ و بد خور ولی به نظرتون میشه  بریزم تو کپسول خالی اونجوری مصرف بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فکر کنم بهترش اینه که گیاهشو بگیری و دم کنی. حتی عرقش هم فایده خاصی نداره. میتونی با عسل مخلوط کنی.& ...

گیاه منظورتون کدوم قسمت ریشه یا برگ بعد دم کنم بازم تلخه آخه تا حالا نگرفتم شنیدم بدخور هست ...میخواستم تو کپسول خالی کنم مثل دارو بخوره 

2740
گیاه منظورتون کدوم قسمت ریشه یا برگ بعد دم کنم بازم تلخه آخه تا حالا نگرفتم شنیدم بدخور هست ...میخوا ...

راجع به کپسول نمیدونم. ساقه و برگ باهمه‌. خشک شده‌. حالا یه لیوان به جایی برنمیخوره‌. با عسل یا نبات بد نیست. 

الهی نگاهی
راجع به کپسول نمیدونم. ساقه و برگ باهمه‌. خشک شده‌. حالا یه لیوان به جایی برنمیخوره‌. با عسل یا نبات ...

به من باشه زهره مار باشه میخورم ولی اون عرق چون طعم و بوی تندی داره اصلا نمیخوره یه روز میخوره سه روز نه ..اون روزی هم میخوره کنارش آبمیوه چیزی میزارم که مزش رو نفهمه نق نزنه ولی چون خیلی اینجا تعریف شنیدم گفت تیری تو تاریکی آدم امتحان کنه نشد مصلحت بوده 

به من باشه زهره مار باشه میخورم ولی اون عرق چون طعم و بوی تندی داره اصلا نمیخوره یه روز میخوره سه رو ...

من به همسرم میدادم عزیزم. 

دم کرده تخم هویج زرد ایرانی هم خیلی موثره.‌

الهی نگاهی