2733
2734
عنوان

من و دخترم❤ ۰۲/۱۱/۰۲

474 بازدید | 43 پست

سلام دخترم سه سال و نیمشه 

چندشبه با شوهرم سرسنگینم البته باهم حرف می‌زنیم 

اونم میدونه پول دوست دارم پول میزنه حسابم🤩 زنگ میزنه حرف می‌زنیم حتی🤪 ولی خب قهرم هستیم مامانم و خواهرم میگن خل و چلین جفتتون😄 

خلاصه عصری از سرکار میومدم س راه شوهرمو دخترمو دیدم راننده سرویسم که شوهرمو شناخت پیشش ایستاد و باهم حرف زدن و زدیم 😆 ولی همچنان قهریم میدونید که🤭

بعد من و دخترم اومدیم تا شوهرم بعدا بیاد من خونه مامانم کار داشتم رفتیم اونجا 

به دخترم به شوخی گفتم شب خونه مامان جون بمونیم

دخترم خودش زنک زده شوهرم بلده شماره بگیره 

به باباش میگه بیا دنبال ما ما میاییم خونه خودمون از طرف من قول هم میده 

بعد یواش بهش میگم بابا دوست نداره میگه بابا مگه مامانمو دوست نداری 

طبق معمول از کلمات معکوس استفاده کرد و با خنده گفت نه😡 منم گفتم پس منم نمیام

باهم یه کم دیگه حرف زدن و قطع کردن

دخترم بهم میگه بابا که گفت دوستت داره 😳 میگم کی گفت خودم شنیدما میگه نههههه گفت دوستت داره عزیزدلم من تو ماشین بهش گفتم بابا بخشیدتت 😂

(میخواسته بگه بهش گفتم  به مامان بگو ببخشید😆)

فقط هلاک  این میونه داریش شدم من

پی نوشت : خونه مامانم  آقا هم زنگ زده مشورت کرده باهام در مورد یه کاری

منم دوبار دیگه زنگ زدم بهش 😅

و مامانم باز گفت اوسکل ها🤣🤣

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😑😂حالا چرا قهر کردید

چندماه پیش که کاربری قبلیم (مامانجانم) ترکید من این کاربری رو ثبت کردم و اون موقع چون حال روحیم خوب بود واقعا انرژی مثبت بودم،نمیدونم کسی کاربری مامانجانم رو یادش هست یا نه اما عادتم بود که هرشب میومدم درمورد روزمرگی هام و حال خوب تاپیک میزدم یه وقتاییم افسانه یا داستان های واقعی میذاشتم. این اسم کاربریو انتخاب کردم چون با حال اون موقعم همخوانی داشت اما بعد یه مدت کوتاهی دوباره افسردگیم شدید شد و دوباره حالم بد شد و دیگه انرژی نداشتم که حال خودم رو خوب کنم و به بقیه منتقل کنم🥲اینکه دیگه این کاربریم مث کاربری قبلم نیس اینکه حال دلم خوب نیست و مشکلاتی دارم که اجازه نمیده انرژی مثبت باشم دست خودم نیست.اینکه بعصی از تاپیکام ناراحت کنندس هی نیایین بگین که برعکس اسمت پراز انرژی منفی هستی چون واقعا ناراحت میشم و هر کسی میدونه همه ادما یه جاهایی از زندگیشون غمی دارن که اجازه حال خوب رو بهشون نمیده🥲
2728
وا اینکارا چیه خب😄

براش ناز میکنم که خریدار نداره جاری جان 😅

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید  
😑😂حالا چرا قهر کردید

سر کار خونه اون گفت من بیشتر کار کردم نوبت توهه 

منم گفتم تایم استراحتمه 😂

سر کار خونه اون گفت من بیشتر کار کردم نوبت توهه  منم گفتم تایم استراحتمه 😂

توهم پاشدی رقتی خونه مامانت؟😂

چندماه پیش که کاربری قبلیم (مامانجانم) ترکید من این کاربری رو ثبت کردم و اون موقع چون حال روحیم خوب بود واقعا انرژی مثبت بودم،نمیدونم کسی کاربری مامانجانم رو یادش هست یا نه اما عادتم بود که هرشب میومدم درمورد روزمرگی هام و حال خوب تاپیک میزدم یه وقتاییم افسانه یا داستان های واقعی میذاشتم. این اسم کاربریو انتخاب کردم چون با حال اون موقعم همخوانی داشت اما بعد یه مدت کوتاهی دوباره افسردگیم شدید شد و دوباره حالم بد شد و دیگه انرژی نداشتم که حال خودم رو خوب کنم و به بقیه منتقل کنم🥲اینکه دیگه این کاربریم مث کاربری قبلم نیس اینکه حال دلم خوب نیست و مشکلاتی دارم که اجازه نمیده انرژی مثبت باشم دست خودم نیست.اینکه بعصی از تاپیکام ناراحت کنندس هی نیایین بگین که برعکس اسمت پراز انرژی منفی هستی چون واقعا ناراحت میشم و هر کسی میدونه همه ادما یه جاهایی از زندگیشون غمی دارن که اجازه حال خوب رو بهشون نمیده🥲
2740
چه قهریه حتما خودتونم میدوتید الکی قهر کردید 

آره بابا اصلا قهر نمی‌کنیم این بار اینجوری شد 🤭

توهم پاشدی رقتی خونه مامانت؟😂

آخه کار داشتم واقعا اونجا😉

شما دیگه آخرشی  بزار تمام کارها رو بکنه بعد برو    

اتفاقا از دخترم آمار گرفتم گفت بابا داره خونه رو جمع میکنه😁

ایوووووووول  بگو خونه تکونی کنه برا عید بعد آشتی    

نه بابا دیگه انقدر هم حرف گوش کن نیست 

اونو باید بگم یا خدماتی میگیرم روزی یه میلیون تا یه هفته 

یا خودتم کمک کن 😁

2706