2752
2734
الغدیر افتضاحه من واس کورتاژ رفتم اینقد وحشتناک بود ک لباسای بیمارستانو ک پوشیده بودم در اوردم و فرار کردم اتفاقن رفتم تهرانپارس بدی نبود،،زن برادر و دختر داییم هم اونجا زایمان کردن
يا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببين !يا بسوز و جنگلي رو شعله ور كن با خودت!!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من سال 91 اونجا زایمان کردم.خیلی عالی بود البته دکترم اومد اونجا .پرستارها خیلی عالی رسیدگی میکردن اتاق خصوصی بگیر
زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
همسر مهدی از اول هم زایشگاهش خیریه نبود .یعنی در کل بیمارستان خیریه نیست فقط زمین اونجا خیریه است
زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!