2737
2734
عنوان

اصلاح صورت با تیغ درماپلنینگ

882 بازدید | 4 پست

سلام کسی تا ب حال انجام داده؟

امروز رفتم یجا به غلط کردن افتادم از بس پوستم خراب شده.قرمز شده و میسوزه

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
من سالهاست با ژیلت یا تیغ موهای صورتمو شیو میکنم خیلی هم راضی ام  رو پوستت خیار بزن ملتهب ...

تیغ درما فرق داره.من خودم با تیغ معمولی شیو میکنم چیزی نمیشه.انقد پوستم خراب شده  خدا بگم چیکارش کنه

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تیغ درما فرق داره.من خودم با تیغ معمولی شیو میکنم چیزی نمیشه.انقد پوستم خراب شده  خدا بگم چیکار ...

ای جوونم 

نگران نباش ، خیار رنده کن بزار 

بعدش هم حتما از کرم مرطوب کننده استفاده کن

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی
2728
ای جوونم  نگران نباش ، خیار رنده کن بزار  بعدش هم حتما از کرم مرطوب کننده استفاده کن

خیار زدم بدتر سوخت😪