2777
2789
عنوان

جذب جنین

300 بازدید | 23 پست

سلام خانم ها 

۲۱ دی جواب آزمایشم مثبت شد ۱۱۸ بود عدد بتام

بعد یه هفته بعد یعنی جمعه یکم خونریزی داشتم قطع شد بعد لکه بینی البته از اول لکه بینی داشتم ولی خوب بیشتر شد رفتم بیمارستان سونو کرد گفت هیچی دیده نمیشه 

فرداش رفتم بتا شده بود ۷۹ 

۴۸ ساعت بعدش شد ۳۳ 

امروز رفتم دکترم سونو واژینال کرد گفت هیچی دیده نمیشه 

مداخله دارویی هم نمیکنیم خودش داره دفع میشه 

حالا من از وقتی اومدم خونریزی دارم ولی لخته دفع نمیکنم همش وحشت دارم منتظرم دردای شدید بیاد سراغم لخته دفع کنم یعنی امکان داره چون چیزی از اون اول  دیده نشده یعنی چیزی تشکیل نشده و همین پریودی سبک باشه برام ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله چون لانه گزینی نکرده و بزرگ نبوده همینجوری دفع میشه

پس همون خونریزی معمولی مثل پریود میشه ؟خیلی میترسم همش میگم کی این لخته ها پس میخواد دفع بشه 

حالا دکتر گفته هفته دیگه  بتا رو تکرار کن تا به صفر برسه 

ممنون که جواب دادی عزیزم  

مگه بعد از لانه گزینی هورمون hcj تو خون ترشح نمیشه ؟

نمی‌دونم چرا اینجوری شد خیلی ذوق کرده بودم 

منم اینجوری شدم شهریور ماه قشنگ مثل تو  بارداری پوچ داشتی عزیزم نگران نباش یه ذره خونریزی ت سن ...

ممنون عزیزم الان شما بارداری 

خیلی خورد تو ذوقم 🥺

الان دل درد و کمر درد و خونریزی دارم 

درد زیادی نداری که حتی اگه بچه باشه .در حد پریودی .اگه قراره لخته دفع بشه مثل یه دلپیچه میگیره دفع ک ...

اخه خیلی ها تو همین نی نی سایت از دردهای زیاد گفته بودن و لخته های اندازه کف دست 

اخه خیلی ها تو همین نی نی سایت از دردهای زیاد گفته بودن و لخته های اندازه کف دست 

لخته که اندازه کف دست هست ولی نرمه متوجه دفع زیاد نمیشی ولی اگه درد پربودی داشتی اینم‌تقربا مثل همونه .درد اصلی تا زمانی هست که خونریزی شروع نشده حالا که شروع شده دیکه درد زیادی نداری .یکم طناب بزن پله بالا و پایین کن خودش دفع میشه

شما هنوز تازه باردار شدی 

اگه سن بارداری ت بالا بود اون موقع لخته خون می دیدی الآنم لخته میبینی ولی خیلی کوچیک باندازه پریودی شدید

خدایا شکرت بابت همه چی .💚
شما هنوز تازه باردار شدی  اگه سن بارداری ت بالا بود اون موقع لخته خون می دیدی الآنم لخته میبین ...

بله هفته پنج رو تازه تموم کرده بودم که خونریزی کردم  ساک بارداری هم که تشکیل نشده بود

شما هنوز تازه باردار شدی  اگه سن بارداری ت بالا بود اون موقع لخته خون می دیدی الآنم لخته میبین ...

اصلا پریودی هام همیشه همراه لخته هست حالا الان فعلا کلا لخته ندیدم همون خونریزی معمولیه 

دکتر شما علتش رو نگفت چرا اینجوری میشه؟چند ماه بعد اقدام کردید ؟

من راستش دکتر نرفتم 

روزی که بیمارستان رفتم بخاطر خونریزی سریع رفتم سونو و آزمایش تیتر بتا دادم 

و دکتر سونو گفتن که هرچی بوده دفع شده و احتمال ۹۰درصد بارداری پوچ داشتی 

ولی آبان ماه رفتم دکتر برا باردار شدن و الآنم باردارم‌

خدایا شکرت بابت همه چی .💚
2801