2733
2734

و دل اونارو شاد کنیم برای هر کدوم یه کادویی بگیریم به نظر شما چی میشه گرفت؟!

چه حکایت عجیبی دارد پاییز عاشق را عاشق تر می کند و تنها را تنهاتر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام ما چند سال پیش روز مادر با هلال احمر هماهنگ کردیم با بچه های کلاس پول گذاشتیم میوه و خوراکی گرفتیم من فامیل خواننده و نوازنده دارم رفتیم اونجا خوندن اوناهم رقصیدن خیلی دلشون شاد شد خیلی حس خوبیه 

سلام ما چند سال پیش روز مادر با هلال احمر هماهنگ کردیم با بچه های کلاس پول گذاشتیم میوه و خوراکی گرف ...

چقدر عالی 

پیشنهاد خوبی بود 

الان به پدرم زنگ میزنم ببینم آشنا داره نوازنده باشه 

اگه بتونید انجام بدید عالی میشه دلشون شادمیشه

من برای شیرخوارگاه هم کمک میکنم 

یه بار دستم رو کشیدم سر یه بچه ای و بوسیدمش 

دختر بچه بلند شدم اومد پام رو بغل کرد ول نمی‌کرد 

نشستم بغلش کردم و گریه کردم 

با کلی درد سر و فلان و بدو بیا تحقیق و فلان بالاخره اجازه گرفتم بچه رو هر دو هفته یه بار ببرمش بیرون بازی کنه دو ساعت 

هر‌دوهفته میبرمش شهر بازی و پیتزا خیلی دوست داره یه پیتزا هم براش میگیرم میخوره 

دختره منو بابا صدا می‌کنه 

خیلی حس خوبیه وقتی میبینم خوشحال 

برای کل بچه ها دارم برنامه میریزم امیدوارم قبول کنن

من برای شیرخوارگاه هم کمک میکنم  یه بار دستم رو کشیدم سر یه بچه ای و بوسیدمش  دختر بچه ب ...

خیلی هم عالی خدا به اندازه ی دلتون بهتون بده کمک به دیگران حال آدمو خوب میکنه میتونید برای جهیزیه ی دختر خانم ها هم  کمک کنید  

خیلی هم عالی خدا به اندازه ی دلتون بهتون بده کمک به دیگران حال آدمو خوب میکنه میتونید برای جهیزیه ی ...

بتونم پیدا کنم چرا که نه 

ممنونم 

آره دقیقا وقتی آدم یکی رو خوشحال می‌کنه خیلی خودش خوشحال میشه

لباس خوبه، مثلا تی شرت یا بلیز، آدم لباس نو که میپوشه حالش خوب میشه، مطمئنم خوشحال میشم. یا اگر هزین ...

نه هزینش برامون مهم نیست پیشنهاد خوبی بود ممنون

2706