2737
2739
عنوان

جراحی دندون عقل

32 بازدید | 8 پست

من ۵شنبه همزمان هم دندون ۶ کشیدم هم دندون عقلمو جراحی کردم،الان سه روزه سمت چپ صورتم کلا درد می‌کنه هم جای بی حسی تو گلوم هم لثه ی بالا و پایینم، دندونای بالامم احساس میکنم عفونت کرده یا ب خاطر درد اینه درد میکنه...سمت چپ صورتمم انگار سنگینه ورم داره,

بچه شیر میدم نمیتونم خیلی مسکن و چرک خشک کن بخورم نمی‌دونم چیکار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام  سخت بود جراحی؟

سلام،همون لحظه چیزی متوجه نمیشی،حس می‌کنی بخیه میزنه برش میزنه ولی دردی حس نمیکنی.

من روز اولم اوکی بودم درد نداشتم ولی چون چرک خشک کن نخوردم عفونت کرد الان درد مبکنه

سلام،همون لحظه چیزی متوجه نمیشی،حس می‌کنی بخیه میزنه برش میزنه ولی دردی حس نمیکنی. من روز اولم اوکی ...

اخی منم باید برم جراحی

اگه خیلی اذیتی برو دکتر حتما کارت به بیمارستان نکشه خدایی نکرده بچه کوچیک داری

اخی منم باید برم جراحی اگه خیلی اذیتی برو دکتر حتما کارت به بیمارستان نکشه خدایی نکرده بچه کوچیک دا ...

منم خیلی میترسیدم ولی چیز خاصی حس نمیکنی.

اذیت ک هستم انکار بالا و پایین باهم عفونت کرده کلا سمت چپم،ولز نمی‌دونم پیش همون دکتری ک جراحی کرده باید برم یا نه عمومیم میتونم برم

2740
منم خیلی میترسیدم ولی چیز خاصی حس نمیکنی. اذیت ک هستم انکار بالا و پایین باهم عفونت کرده کلا سمت چپ ...

ترسم از اینه که چیزی بگم اوضاع خراب شه

اگه وضعیتش بده برو عمومی الان ولی اگه چیز زیادی نیست فردا برو پیش خودش