2733
2739
عنوان

خانوما کسی پیراشکی فریزر کرده؟

78 بازدید | 9 پست

منظورم مواد و خمیرش با همه. جوری که از فریزر در بیاری سرخ کنی نه جدا جدا. بد نمیشه؟ 

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

من ۳ تا دونه  واسه امتحان فریز کردم. ولی هنوز سرخ نکردم ببینم خوب میشه یا نه.

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من ۳ تا دونه  واسه امتحان فریز کردم. ولی هنوز سرخ نکردم ببینم خوب میشه یا نه.

کی سرخشون میکنی به منم خبر بدی؟😁

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 
نه مامان من گذاشته بود دراورد خیلیم خوشمزه بود

عه خب خداروشکر. میخواستم زیاد درست کنم واسه میانوعده پسرم و شوهرم ولی شک داشتم تو فریزر خوب بشه یا نه. مامانتون چطور فریزر کردن که به هم نچسبن؟ 

عه خب خداروشکر. میخواستم زیاد درست کنم واسه میانوعده پسرم و شوهرم ولی شک داشتم تو فریزر خوب بشه یا ن ...

جدا توی چیزی مث سینی جدا جدا بزارین

البته میشه اینم بپزین بعد بزارین فریزر این مدلی دیگه نمیچسبن بهم 

کی سرخشون میکنی به منم خبر بدی؟😁

😄😄😄😄😄😄

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2740
نه مامان من گذاشته بود دراورد خیلیم خوشمزه بود

سرخ شدشو گذاشته بود؟

من خام گذاشتم.

جدا توی چیزی مث سینی جدا جدا بزارین البته میشه اینم بپزین بعد بزارین فریزر این مدلی دیگه نمیچسبن به ...

مرسی گلم