2733
2739

بچه ها چند وقتی هست دور و برم زیاد از خیانت متاهلین خصوصا آقایون میشنوم ذهنم خیلی سمی شده 

جامعه مون از نظر اخلاقی داره سقوط میکنه 😪😪

لطفا چند نفرو که میشناسین و مطمئنین هرگز خیانت نکردن و خیلی وفادارن بگین یه کم ذهنم روشن بشه ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

ما زیاد داریم ادمی که خیانت نکرده 

همه جور ادمی پیدا میشه خیلی خودتو درگیر نکن ماها چون دقت میکنیم فک‌میکنیم زیاده ،در صورتی که اونقدرا هم به انحطاط نرفتیم هنوز

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

اینو منم میدونم شما هم میدونید همه هم میدونن که هر خیانتی بستررر میخواد وقتی بستر فراهم نباشه خیانتی هم نخواهد بود حالا خیانت چه از طرف مرد باشه چه از طرف زن باشه وقتی یه عده اومدن بی بندوباری و فحشارو به اسم زن زندگی ازادی تو بوق و کرنا کردن و ریختن تو خیابونا فکر نمیکردن بستر خیانتو فراهم میکنن این طرز پوششی که خانوما تو خیابونا دارن والله یوسف پیامبرم بود به گناه می افتاد خانوما چیتان پیتان میکنن میان تو خیابون با اون طرز ارایشو پوشش و بعد انتظار ندارن مردا به گناه بیوفتن بعد میگن ما اینجوری هستیم مردا نگا نکنن حرفم با خانوما نیستا مردا هم اینجورین اینو میخوام بگم که بدونیم از کجا تیر سمی شیطانو میخوریم باز ادامه میدیم این جامعه با این وضع هیچ وقت درست نمیشه و بلکم بدترم میشه قبه گناه ریخته خیانت هم بطبع زیاد میشه تو جامعه