2733
2739
عنوان

حالم خیلی بده بیاین یه لحظه

60 بازدید | 5 پست

خیلی ناراحتم خیلی ب هیچ کیم نمیتونم بگم دلم داره میترکه 😭😭

وسواس شستشو دارم دو سال پیش گرفتار شدم چن ماهی پیش رفتم دکتر این اواخر دارو هاش رو درست مصرف نکردم ینی کلا سه چهار هفته میشه کلا دارو هیچی نمیخورم وسواسم باز مثل روزای اولش خیلی شدید شده از طرفی دانشجو ام خوابگا هستم خیلی سختمه خیلی 

ترم یکم بخاطر همین وسواسم و اینکه حالا رشتمو دوست نداشتم کلاسارو درست نمیرفتم تا اینکه سه تاش کلا غیبت بیش از حد مجاز شد و زمان حذف تکدرس و حذف ترمم مهلتش تموم شده ینی سه تا درس کلا صفر حساب میشه چون اجازه شرکت در امتحانو ندارم 

کلا هفت تا درس هست سه تا دو واحدی رو صفرم چهار تای دیگم دو واحدیه اونام ۱۲ . ۱۳ میگیرم ینی معدلم خیلیی میاد پایین و کلا مشروط میشم اما کلا این رشته رو زیاد برام مهم نیس چون میخام دوباره کنکور بدم و ترم بعدم مرخصی بگیرم میخام ک فرهنگیان قبول شم جدا از اینکه ک خیلی شرمندم ک یه وقت خانوادم کارنامو نبینن یه استرس شدیدی ب جونم افتاده ک نکنه معدل ۷ و ۸ ای ک تو دانشگاه بگیرم تو کنکور تاثیر منفی بذاره چ میدونم یا تو تحقیقات مصاحبه فرهنگیان 

شاید بگین فکر خنده داریه چون کنکور ربطی ب دانشگا نداره ولی بخدا هی همین فکر میاد تو ذهنم و اذیت میشم هی نمیتونم واس کنکور بخونم ناراحتم خیلییی خیلی خیلی زیاد نمیتونم ب خانوادم بگم سه تا درسو کلا صفر شدم اصلا روم نمیشه خیلی شرمندم از طرفی وسواس از طرفی این درسام از طرفی کنکور بخدا خسته شدم خیلی خسته 😭😭😭😭 چیکار کنم 

وسواس شستشو با کم کم کردنش و بی اعتنایی خوب میشی  حتی اگه ذهنت گفت نجسه تو اهمیت نده

نمیشه ینی هر دفه ک دستامو میشورم هی میگم بسه تمیز شد باز میترسم کثیف باشه میترسم بقیه بخاطر من مریض شن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیشه ینی هر دفه ک دستامو میشورم هی میگم بسه تمیز شد باز میترسم کثیف باشه میترسم بقیه بخاطر من مریض ...

هیچیشون نمیشه نشور دستاتو 

من وسواس شستشو داشتم دارم میفهمم چی میگی 

نکن تا ادامه بدی ولت نمیکنه 

2731
هیچیشون نمیشه نشور دستاتو  من وسواس شستشو داشتم دارم میفهمم چی میگی  نکن تا ادامه بدی ول ...

چجوری خوب شدی 

دکتر رفتی 

تا چه حد بود؟

من الان اینجوری شدم ک چهار پنج نفر از هم اتاقیام میان بعد میرن دسشویی دستاشونو میشورن و میرن ولی من هنوز در حال شستنم🥺🥺

چجوری خوب شدی  دکتر رفتی  تا چه حد بود؟ من الان اینجوری شدم ک چهار پنج نفر از هم اتاقیا ...

اره ولی بدون دارو 

گفت کمش کن با اینکه سخت بود خیلی کم کردم 

مثلا اگه طول روز پنج بار دست میشستم کردمش دوبار بعد خودش خوب شد کم کم 

میگم که وسواسه