2733
2734
عنوان

دل درد پسرم کلاس اول

306 بازدید | 35 پست

اخرای اذر ابله مرغان گرفت یه روز مدرسه بود حالش بد میشه بالاخره از اخر اذر تا الان هر دکتری بگین بردم 

فوق تخصص گوارش ،داخلی ،متخصص گوارش و...

سونو ازمایش خون مدفوع همه سالم بودند 

باز دل درد داره 

خیلی ناراحتم لطفا بگین چیکار کنم 

انتی بیوتیک دادن ،فاموتیدین ،شربت کولیک و....

همه بی تاثیرهروزایی که نمیره مدرسه بهتره 

روانشناس هم بردم هنوز چیزی نگفته 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتن احتمالا اضطرابه 

چون حالش بد شده میترسه دوباره حالش بد بشه 

اما امروز هم مدرسه نفرستادم باز دل درد داره

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2728
2740

پسر من همین علائم را داشت بعد از دو ماه آپاندیس متورم شد و عمل کرد. انشالله مشکل پسرتون این نباشه

مطمئنم خدایی که من رو خاص کرد با این بیماری ، توان خاصی هم بهم داده که از پسش بربیام 🎗🎗🎗 
احتمالا بخاطر این که مدرسه نره وانمود میکنه که دل درد داره

درسش خوبه معلمشون هم عالی عاشق دوستاشه 

الان میگه مدرسه هستم دل دردم کمتر الان بیشتره 

دیروز ازش پرسیدم گفت من دوست دارم برم این دل درد منو اذیت میکنه😭😔

با توجه به تجربیاتم چند تا احتمال میدم . 

گذروندن بیماری به غدد درون ریزش فشار اورده . اینو دکتر دخترم بهم گفت . گفت بچه ها وقتی یه بیماری جدی رو میگذرونن اکثرا بعدش دل درد خفیف میگیرن 

شاید بدنش ضعیف شده و خوابش براش کمه صبح کمبود خواب باعث دل دردش میشه . ساعت خوابشو زیاد کن 

و در اخر اگر هیچ کدوم اینا نشد بهش تلقین کن . براش مولتی ویتامین بخر . بهش بده بو دکتر نسخه داده برای دل دردات . به خودش تلقین میکنه و خوب میشه  

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
پسر من همین علائم را داشت بعد از دو ماه آپاندیس متورم شد و عمل کرد. انشالله مشکل پسرتون این نباشه

برای اپاندیس هم سونو دادم همه چیزش اوکی بود فوق تخصص ومتخصص گوارش دیدن گفتن مشکلی نداره سالمه 

اندازه اپاندیس طبیعی بود

امکان داره تشخیص درست نداده باشن 

میشه بگین چه علایمی داشت 

نگران نباشید احتمالا استرس هست

یاازانتی بیوتیک گوارشش به هم ریخته

فقط یه مدت اروم باشه و تقویتش کن

محصولات پروبیوتیک بده بهش

دختر من یه مدت به دنبال بیماری و استرس مدت هادلدردداشت

سونو و ازمایش وچندتا دکتر طول کشید تا خوب بشه

2706