2737
2739
عنوان

کمک😂 تداخل تایم پریود و عمل بینی

160 بازدید | 18 پست

من ۱۵ ام وقت عمل بینی دارم همیشه پریودای منظمی داشتم نهایتا یکی دو روز عقب جلو می‌شد. از ۲۷ تا ۳۰ ام وقت پریودم بود، حالا از شانس بدم این ماه که عمل دارم پریود نشدم😐😐

تروخدا بگین چیکار کنم پریود شم تو این یکی دو روز زعفرون و زردچوبه و زنجبیل و هرچیزی که فکرشو کنید خوردم هیچ فایده ای نداشت😂 

الانم منشی دکتره میگفت یه هفته بعد از قاعدگی میتونم عمل کنم نمیشه هم پریود باشم هم عمل کنم همزمان. اگه امروز فردا پریود نشم مجبورم از دکتر قرض ضدبارداری و اینا بگیرم و تا حد امکان نمیخوام همچین چیزی بخورم ۱۸ سالمه فقط، حس میکنم زوده واسه قرص خوردن🥲🥲

گل گاو زبون 

اویشن 

زعفران غلیظ 

اینا خوبه

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

بومادران هم خوبه 

اگر روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون‌هایی که توی زندگی بیشتر از همه رنج کشیدن. رنج! نه به منزله غم. که غم هم میتونه شکلی از رنج باشه. رنجی که به معنی رشد و رسیدن به نورِ امید وسط تاریک ترین روزهای زندگیشون باشه. اون آدم‌ها شاید زیاد کتاب نخونده باشن. شاید سواد زیادی نداشته باشن. شاید پولدار نباشن. ولی عمیقن. انسان های عمیق رو دوس دارم. اینکه حتی با سکوتشون هم حرف های زیادی دارن. اگه یه روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون آدمایی که با رنج قد کشیدن ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عمل بینی با عادت ماهانه تداخلش مشکل نداره.منشی اشتباه بهت گفته از خود دکتر بپرس

چرا مشکل نداره؟؟؟ در زمان عمل و بیهوشی خیلی سخته نوار بهداشتی داشتن تو بیمارستان. در ضمن تو روزای پریود بدن ضعیفتره، خونریزی سخت‌تر بند میاد. بدن احتیاج به تنظیم شرایط ترمیم بعد از عمل داره و همزمان مقابله با تغییرات هورمونی پریود کارو براش سخت میکنه.

اسی حتما پریود میشی این چند روز، ولی اگه نشدی یا زمان عملتو تغییر بده یا حتما قرص بخور که پریودت بیافته بعد از عمل. 

2738
چرا مشکل نداره؟؟؟ در زمان عمل و بیهوشی خیلی سخته نوار بهداشتی داشتن تو بیمارستان. در ضمن تو روزای پر ...

جنگ نمیخواد بره که یه عمل بینی ساده ست.

مشکل نداره من هم از دکتر بینی و هم دکتر بیهوشی پرسیدم.

فقط قبل از شروع عمل باید به دکتر اطلاع بده و در جریان بذارتش

قوی بمون ، هنوز آخر قصه نرسیده !🌝💫️ 
عمل بینی با عادت ماهانه تداخلش مشکل نداره.منشی اشتباه بهت گفته از خود دکتر بپرس

منم تو روز عملم پریود بودم دکترم عملم نکرد گفت یه هفته بعد بیا

چون گفت وقت پریودی خونریزی بینی موقع عمل بیشتر میشه و خون دیرتر بند میاد و ممکنه بینیت صاف و هموار درنیاد

چرا مشکل نداره؟؟؟ در زمان عمل و بیهوشی خیلی سخته نوار بهداشتی داشتن تو بیمارستان. در ضمن تو روزای پر ...

زمان عمل رو اگه تغییر بدم میوفته اسفند که شرایطشو ندارم، احتمالا مجبورم همون قرص رو بخورم

اسی زمان مصرف قرصم یادت باشه از متخصص بیهوشی بپرسی

فکر کنم یکی دو روز قبل از عمل قرصای هورمونی باید قطع کنی

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
جنگ نمیخواد بره که یه عمل بینی ساده ست. مشکل نداره من هم از دکتر بینی و هم دکتر بیهوشی پرسیدم. فقط ...

خونریزی بینیش ممکنه دیرتر و سخت تر بند بیاد و میشه دردسر

اتفاقا دکترش محتاطانه عمل کرده

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
اسی زمان مصرف قرصم یادت باشه از متخصص بیهوشی بپرسی فکر کنم یکی دو روز قبل از عمل قرصای هورمونی باید ...

ارهه درسته باید یکی دو روز قبلش قطع شه فکر کنم، مرسی که یادآوری کردی میپرسم از دکتر حتما

ارهه درسته باید یکی دو روز قبلش قطع شه فکر کنم، مرسی که یادآوری کردی میپرسم از دکتر حتما

❤️

2706