2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
سلام من مریض پاکروشم. می خواستم بگم هردوتا درسته هم تعریفای بد هم خوب. خوبش مای اینه که پاکروش خیلی باسواد و باتجربه اس. آزمایشهایی می ده که هیچ دکتری نمی ده- اهل عمل الکی نیست و تاجائیکه بشه می خواد با دارو مشکلتو رفع کنه و اینکه وقتی تو مطبشی یه عالمه مریض می بینی که بعد کلی دربدر پیش اون باردار شدن
بدیش اینه ک وقت گرفتن ازش مصیبت شده- برای هرمریض به زور 4دقیقه وقت می ذاره- چون سرش خیلی شلوغه یه مواقعی گیج می زنه و تو مطبش خیلی آدم معطل می شه
اگه اطلاعات بیشتری می خوای می تونی بیای تو کلوپمون. مریضهای دکتر پاکروش

من نمی دونم تهرانی یا نه. من بعد 10 تا دکتر عوض کردن و 3سال نازائی مریضش شدم و بهش خیلی اعتقاد دارم . هرچند که هنوز نتیجه نگرفتم اما اونم آدمه خدا نیست
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
سلا م خانوما

رز جان...کاملا حق با شماست..... دکترها ادمن خدا که نیستن......

به همون خدا هم که رو کنی از 10 نفر که متوسل میشن ممکن 2 نفر دعاشون مستجاب بشه....هر چی خدا بخواد شرطه..که ان شالله برای همه خیر میخواد

حرف خوب و بد پشت سر همه دکترا هست.......نمیشه گفت فلان دکتر کارش صدرصد درسته

توکلتون به خدا باشه............ ببینید کدوم دکتر وسیله درمون شماست
2706