2752
2734
عنوان

تو تنهایی گریه میکنم....

124 بازدید | 3 پست

به هیشکی نمیگم میریزم تو خودم شوهرم امروز متوجه شدم تو گروه مختلطه گوشیشو پرت کردم شروع کردم بلند گریه کردن جیغ زدن مدام بابامو صدا میکردم اما کدوم پدر چند ساله که تنهامون گذاشته اومد بغلم کرد گفت چیزی نگفتم اما برام قابل درک نیست مرد متاهل به خود اجازه بده وارد شبکه اجتماعی بشه.منم که قهر کردم کاری کرد از اتاق بیام بیرون تنها بخوابم.شکستن قلب روح وجودمو میشنوم.مدام میگفت چرا از مادم بد میگی اون که از گل نازکتر نمیگه مادرش که باعث شده حس بی ارزش بودن کنم خودمو کم ببینم رفتار خودشم همینه احساس میکنم لایق نیستم

اگر میخواهی هم بترسی و هم امیدوار شوی کلیک کن!👇 https://rubika.ir/tarsomidd 

تو دعوا هیچوقت به خانواده طرف توهین نکن.اونم مادرش.اگه باهاش مشکل داری به خودش بگو

بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که:نه سوادِ حرف زدن داشته باشد،نه شعورِ لازم برای خاموش ماندن ...
تو دعوا هیچوقت به خانواده طرف توهین نکن.اونم مادرش.اگه باهاش مشکل داری به خودش بگو

ت حالا با آدمی روبرو شدی که نفهمه چی میگه داره خوردت میکنه.حتی جوابشم بدی ی چیز میگی تو میمونی ی آدم بجای مغزش زبونش کار میکنه

اگر میخواهی هم بترسی و هم امیدوار شوی کلیک کن!👇 https://rubika.ir/tarsomidd 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ت حالا با آدمی روبرو شدی که نفهمه چی میگه داره خوردت میکنه.حتی جوابشم بدی ی چیز میگی تو میمونی ی آدم ...

ازش دوری کن.خودتم با شوهرت صمیمی شو باهاش حرف بزن.منم یه مدت همش میگفتم شوهرم دوسم نداره.ولی همش افکار خودم بود.الان خیلی باهم خوبیم

بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که:نه سوادِ حرف زدن داشته باشد،نه شعورِ لازم برای خاموش ماندن ...