2737
2734
عنوان

مسافرت به شیراز

263 بازدید | 4 پست

سلام دوستان ٫ شبتون بخیر

ممنون میشم اگه در شیراز زندگی میکنید یا تجربه سفر به شیراز دارید به سوالات جواب بدید ❤️

۱- میدونم که شیراز خیلی جاهای دیدنی و تفریحی داره ولی لطفا چندتا از بهترین جاهای تفریحی و دیدنی شیراز از نظر خودتون رو بهم بگید چون زمان خیلی طولانی نمیتونم بمونم شیراز تا همه ی جاها رو برم…

۲- به نظرتون اگه بهمن یا اسفند سفر کنم به شیراز آب هوا خوب نیست؟ یا که سرسبز نیست؟ یعنی بهتره فروردین یا اردیبهشت بیام؟

۳- لطفا بهترین زمین تنیس داخل شیراز رو هم بهم معرفی کنید 

۴- رستوران مورد علاقتون رو هم داخل شیراز ممنون میشم بهم بگید

۵- بهترین هتل یا بوتیک هتل شیراز کدومه؟ میخواستم برم چمران ولی زمین تنیس نداشت متاسفانه…

بوتیک هتل اسکرو رو هم که خیلییی خوشگله متاسفانه مدتی هست که تعطیله…

۶- درسته که میگن مسجد نصیرالملک خیلی گیر میدن و اذیت میکنن و اعصابتونو خورد میکنن؟؟؟ یعنی بهتره اصلا اونجا نرم؟

چقدر سؤالات سخته🤣 بذار اواخر فروردین بیا،بوی بهار نارنج،و شادابی شکوفه هارو ببین

هنوز اخلاق شیرازیا رو نمیدونه😂😂

کاکو یدونه یدونه بپرس تا بتونیم ج بدیم😂

زندگی که یک بار زیر سوال نرود، ارزش زیستن ندارد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی حقیقتش من هرچه رستوران میرم غذای خوبی نمیبینم.هفته پیش صوفی بودم اصلا راضی نبودم مخصوصا از سالاد فصل و آبغوره .جوجه بی مزه بود

شاطرعباس دیگه کبابش مثل قدیم نیست ،آب میندازه

شاندیز برو،ایشالله که خوشت بیاد.فست فود(لکسو لاویا،و کباب ترکی ۱۱۰ )برو

2728