2737
2734

سلام سلام به روی ماهتون 😍

دخترا همون طور که تو تاپیک قبلیم گفتم، رو رییس رییس رییسم کراشم

اینستاشو پیدا کردم

شمارش هم همین طور

ایییییییینقدر دووووست دارم بهش درخوااااست بدمممم که نگووووو

ولی نباید بدم😫😫

بیایید یکم دلداریم بدید اینکارو نکنم😥

هی میرم اکانتشو نگاه میکنم بعد توهم میزنم مثلا بهم پیام داده

دیوونه هم خودتونید😂😂😂😂😂😂😂

دختری هستم با قلب آبی از تبار آسمانِ آبی💙

مطمعنی مجرده ؟

ب این فک کن ک اگه پیام بدی فقط خودتو جلوش کوجیک کردی و اونم براش اصن مهم نیست

یک صلوات برام میفرستی ؟مرسی قشنگم 💕امیدوارم توی زندگیت یهو یک اتفاق خوبی بیوفته که ندونی از خوشحالی چیکار کنی😊💕اگه حرفی میزنم قصدی ندارم پس لطفا ناراحت نشو😊💕((نهنگی دید مرگش را ولی دل را ب ساحل زد من از پایان خود اگاهم اما دوستت دارم💞عشقم گذاشت و رفت 😅درحال حاضر یک ادمه نابود شدم اما به خودم قول دادم که انقدر پیشرفت کنم تا حسرتم و بخوره ...🥲))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مطمعنی مجرده ؟ ب این فک کن ک اگه پیام بدی فقط خودتو جلوش کوجیک کردی و اونم براش اصن مهم نیست

اره

حس میکنم از اوناس که از ادما فراریه و حس میکنه همه به خاطر پولش دوسش دارن

اهوم

چون تا اینجای کار کم و بیش نخ داده بهم

2731
اسی ایشالا برسی بهش اگه قسمتت باشه  میتونی راهنمایی ام کنی من شماره کراشمو دارم چطوری آیدی این ...

قربوونت برممم    

من از اسم فامیلیش کلی گشتم پیدا کردم

ولی فکر کنم اگر sync contact فعال کنی بتونی پیداش کنی

اره حس میکنم از اوناس که از ادما فراریه و حس میکنه همه به خاطر پولش دوسش دارن اهوم چون تا اینج ...

انشاالله بهش برسی

اگه میبینیش باهاش خوب باش توی رفتارو ... ی جورایی بفهمه توهم بدت نمیاد ک هیچ دوسشم داری

یک صلوات برام میفرستی ؟مرسی قشنگم 💕امیدوارم توی زندگیت یهو یک اتفاق خوبی بیوفته که ندونی از خوشحالی چیکار کنی😊💕اگه حرفی میزنم قصدی ندارم پس لطفا ناراحت نشو😊💕((نهنگی دید مرگش را ولی دل را ب ساحل زد من از پایان خود اگاهم اما دوستت دارم💞عشقم گذاشت و رفت 😅درحال حاضر یک ادمه نابود شدم اما به خودم قول دادم که انقدر پیشرفت کنم تا حسرتم و بخوره ...🥲))
2740
انشاالله بهش برسی اگه میبینیش باهاش خوب باش توی رفتارو ... ی جورایی بفهمه توهم بدت نمیاد ک هیچ دوسش ...

واااای ایشاللللله 

اگر همه مثل سیرک دورش جمع نشن یه حرکتی میزنم🤦‍♀️