2733
2734

چندتا سوال از مصاحبه چرا نمیگید ک جو مصاحبه دست ادم بیاد!🙄

کسی بوده با خوندن جزوات موسسه حورا قبول شه؟

بگید یه خورده 

انرژی مثبتش برمیگرده ب خودتون

چیکار کردید ک قبول شدید چه مصاحبه چ ازمون

ظاهرتون چطور بود

استرس نداشتین؟

نحوه پاسخگویی ب شوالات مصاحبه و….

من هیچ ربطی به آموزش و پرورش ندارم اما شنیدم سوالای مذهبی زیاد میپرسن باید مذهبی باشی که رد نشی 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من نمیفهمم اموزش پرورش کوفتی چی داره همه میخوان قبول شن

ولی به هر حال

بستگی به گزینشگرت داره میشینی یه صفحه قران میخونی از اعتقادات و اینا میپرسه اصلا نباید دروغ بگی چون اینقدر میپرسه تا بفهمه راست میگی با نه

از احکام میپرسه از حکومت و ایناهم سوال میکنه مثلا رئیس شورای نکهبان کیه یا چنتا از نماینده مجلسای شهرتون بگو

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
2738
2706