2737
2739
من رفتم شهر بازیش خوبه ولی بیشتر حالت تحرک بدنی داره جامپینگ و سرسره بادی و گاری که بچه توش بشینه مصل شهر بازی های دیگه که بچه تو وسیله بشینه و اون وسیله تکون بخوره نیست
من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چه عالی نزدیک خونمونه ولی تاحالا نرفتم یه بار با پسرم برم ببینم چه جوریه ممنون دوستان از راهنمایی
حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
بازی برقی کوچیک که نمیشه شهر بازی عزیزم مصل اونهایی که جلو در مغازه هان منظورم قطار یا ماشین برقی یا این جور وسایل بزرگه که تو هایپر ها ست وگرنه اون چند تا ماشین که تکون میده جلوی در ورودیشه میشه اتاق انتظار برای ورود به شهر بازی
برا بچه های زیر سه سال چرا که نه شهربازی به حساب میاد ادم گنده که نمیخواد استفاده کنه اتفاقا برا بچه های زیر سه سال خیلییی هیجان اوره
💋👨‍👩‍👦‍👦💋امیرعلی 👦.امیرحسین 👶👬
2740
عزیزم من اصلا اون طبقه اخر نمیگم احتمالا شما هم ندیدی چون دوست خودمم ندیده یود طبقه پایینتر پول میدی سکه میدن بهت حدود هشت نه ده تا بازی برقی کوچولو هستش
💋👨‍👩‍👦‍👦💋امیرعلی 👦.امیرحسین 👶👬
نوشین جون شاپرکها خیلی مغازه هاش خوبه برای خریده بچه ولی شهر بازیش کوچیکه به نظر من الماس توی هرویه طبقه اخرش شهر بازیه هم برقی داره هم تحرکی طبقه اوله شهر بازیش همش برقیه به جز یه قطارش همشم مال کودکانه طبقه دوم شهر بازیش هم ماشین بازی داره هم ....
خدا مرا به اسم کوچک میشناسد. Meow𓃠
خوب عزیزم منم همونا رو میگم اونارو بردن بالا چند تا ازین ماشینهاست و یه دونه ازینهایی که دور میچرخه من دو هفته پیش بودم اونجا همونجا هم یه اقا پشت یه میز نشسته بود و سکه میفروخت
2706