2733
2739
عنوان

بی بی چک از کی جواب میده ؟!!!!!

77 بازدید | 9 پست

سلام دوستان 

من سابقه نداشته پریودم نامنظم باشه الان دو روزه عقب افتاده 

لکه بینی اصلا ندارم ولی خب درد لگن و کمر خفیف دارم امکان باردار بودنم هست ؟بی بی چک از کی جواب میده میتونم الان بگیرم ؟

میشه خانومایی تجربه دارن راهنمایی کنن خیلی استرس دارم چون کیست و اندومتریوز دارم الان چند وقته خبری نمیشه☹️😞

الان بی بی بزن.لااقل باید هاله بندازه اگه باردار باشی

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شما میدونید کمر درد و لگن درد طبیعیه ؟

اگه باردار باشی ،بله طبیعیه

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
شما میدونید کمر درد و لگن درد طبیعیه ؟

چون میگین سابقه نداشته عقب بندازه شاید باردار هستین خیلی ها علایم بارداریشون درد کمر لگن بوده

چه طاقتی داشتی که دو روز گذشته بی بی چک نزدی من ماه پیش یه چهار روز قبل موعد زدم😁

انشالله که مثبت باشه

2740

شب یلدا یکی از جذاب ترین شب های پاییز است که ما را به فصل زمستان وصل می کند. از جذابیت های این شب این است که به دیدار پدر بزرگ، مادر بزرگ و اقوام می رویم. تنقلات شب یلدا مصرف می کنیم، حافظ می گیریم و در کل آن شب را با شادی و خوشی برگزار می کنیم. در این مقاله می خواهیم لگ رنگ قرمز در مدل های مختلف که مخصوص شب یلدا هست را معرفی کنیم.

https://pooshaknovin.com/لگ-قرمز-مخصوص-شب-یلدا/

به آخرین جمعه ماه نوامبر و روز بعد از شکرگزاری در آمریکا، بلک فرایدی می گویند. این روز آغاز خرید برای کریسمس می باشد. این روز تعطیل نیست ولی اکثر شرکت ها به کارمندهای خود مرخصی می دهند تا به خرید خود برسند. این سنت از آمریکای شمالی آغاز شد و به کشورهای دیگر نیز سرایت پیدا کرد. امروزه اکثرا کشورها در این روز اجناس خود را به صورت حراج و باتخفیف به فروش می رسانند. سایت پوشاک نوین در نظر دارد کلیه اجناس خود را به مناسبت بلک فرایدی به صورت رایگان ارسال کند. اکثر فروشگاه ها از بامداد فروش خود آغاز نموده و مردم نیز برای خرید محصولات هجوم می آورند.

https://pooshaknovin.com/ارسال-رایگان-به-مناسبت-بلک-فرایدی/