2733
2734
عنوان

چجوری تکون خوردن جنینم رو حس کنم

117 بازدید | 19 پست

من هفته ۲۲ هستم.بارداری اول..هفته های پیش عین یه نبض رو حس میکردم..اللنم دست میزارم  پایین شکمم ضربان قلب رو حس میکنم.ولی حرکت و تکون خوردن رو نه

سونوی ۱۸ ام اوکی بود..الان نگرانم چرا من حرکات حس نمیکنم.بنظرتون برم سونو انجام بدم خیالم راحت شه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وقتی دراز میکشی انگار یه چیزی مثله ماهی تو شکمت اینور اونور میره🥰

💖مژده ای  دل که مسیحا نفسی می آید💖👪برات اون وقتی رو آرزو می‌کنم که از ته دلت لبخند میزنی و میگی: خدایا این بیشتر از اون چیزی بود که براش دعا کرده بودم، شکرت..❤️
موقع بارداری اولم شوهرم دستشو میزاشت رو شکمم قشنگ لگد زدن بچه رو حس می‌کرد و ذوق می‌کرد. نگران نباش ...

ایشالا...اخه داخل نت خوندم اگه تا هفته ۲۲ احساس نکردید خدایی نکرده ممکنه مشکلی باشه..از هم ترسیدم

وقتی دراز میکشی انگار یه چیزی مثله ماهی تو شکمت اینور اونور میره🥰

یهنی لازم نیست دست بزاری روی شکم و بگردی دنبالش؟ همینطوری حسش میکنی؟

من دستم‌میزارم روی شکم و میگردم ببینم کجا ضربان قلبشو حس میکنم

خداروشکر میشه بگی چه احساسی میکنی؟  بنظرت صبر کنم و سونو لازم نیست برم؟

هفته ۲۱ مثل نبض میزد😀 هفته ۲۲ هییییچ نمیزد🤣

هفته ۲۳ حس میکردم بلدرچین تو شکممه🤣🤣🤣 ی چیز کوچولویه لاغر میزد تو شکمم

الان هفته ۲۴ هستم ی طرفه شکمم یهو سفت میشه میفهمم رفته اونطرف، محکم میزنه تو شکمم، ی وقتایی آروم میزنه😀

میشه برای سلامتی عزیزانم صلوات بفرستی؟ منم برای حاجت توی دلت ایه الکرسی میخونم  
هفته ۲۱ مثل نبض میزد😀 هفته ۲۲ هییییچ نمیزد🤣 هفته ۲۳ حس میکردم بلدرچین تو شکممه🤣🤣🤣 ی چیز کوچولو ...

هروقت استرس دارم یا عصبی ام و توی فکرم اصلا تکون نمیخوره، دراز ک میکشم و اروم میشم تکون میخوره

میشه برای سلامتی عزیزانم صلوات بفرستی؟ منم برای حاجت توی دلت ایه الکرسی میخونم  
یهنی لازم نیست دست بزاری روی شکم و بگردی دنبالش؟ همینطوری حسش میکنی؟ من دستم‌میزارم روی شکم و میگرد ...

آره دیگه بیشترم این حس و زیر شکم داری بعد که هقتت بره بالاتر نشسته متوجه تکوناش میشی،من الان۲۴هفته هستم شکمم کوچولو تکون میخوره با چشم میشه دید😊

💖مژده ای  دل که مسیحا نفسی می آید💖👪برات اون وقتی رو آرزو می‌کنم که از ته دلت لبخند میزنی و میگی: خدایا این بیشتر از اون چیزی بود که براش دعا کرده بودم، شکرت..❤️
هفته ۲۱ مثل نبض میزد😀 هفته ۲۲ هییییچ نمیزد🤣 هفته ۲۳ حس میکردم بلدرچین تو شکممه🤣🤣🤣 ی چیز کوچولو ...

ای جان

من یهو سر نماز یه نبض شدید احساس میکردم هفته پیش

این چند روز از بس استرس داشتم و اذیت شدم کلا دارم هی نگران همه چیز میشم..همه میگم آرامش داشته باش.سعی میکنم ولی چی بگم.توکل بخدا‌.بخاطر شل بودن دهانه رحم باید استراحت باشم.از طرفی امکان سرکلاژ و استفاده قرص هورمونی ندترم.احتمالا باید برم پساری بزارم.

آره دیگه بیشترم این حس و زیر شکم داری بعد که هقتت بره بالاتر نشسته متوجه تکوناش میشی،من الان۲۴هفته ه ...

عزیزم..من عاشق این لحظه ام..ایشالا به زودی تجربه اش میکنم

کم‌کم‌ حرکاتش وبیشتر متوجه میشی هنوز‌چون‌کوچیک‌متوجه‌نمیشی اون‌تکون میخوره ولی کمتر 

من ۲۴هفتم تازه دوروزه قشنگ‌دیگه‌حس‌میکنم‌حرکاتش و 

جنسیت بچت چیه من طبق تجربم پسرم دیرتر تکوناش حس کردم و‌کمتر تکون‌میخورد این یکی خیلی بیشتر متوجه‌میشم‌از ایلان قشنگ‌تکون‌میخوره‌دیده‌میشه شکمم دختره

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
2706