2737
2739
نمی دونم باید چه طوری این کار رو بکنم . مطالب تو اینترنتم گیجم کرده . دختر من شب تا صبح بی اغراق میانگین 6 بار شیر می خوره اگرم نخوام بدم تا یه ربع هم شده که زجه زده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حالا وا نمیستم تا جواب بدی تجربه خودمو میگم دختر منم خیلی شیر خور هست دیگه عاصی شدم بیست ماهه بود از شیر گرفتم با صبر زرد از عطاری گرفتم زدم به سینه دیگه نخورد البته باید تکرار کرد من حدود 3 بار زدم اونقدر افتضاحه که دیگه نمیاد سراغش فقط باید یه جور میخوابوندمش روپایی کردم دوسه روز اول اصلا نیومد بعدش شستش خبردارشد چی شده اومد منم مقاومت کردم
خودمم گریه ام میگرفت ولی نهیب میزدم سنگ باش دلت نسوزه وگرنه نمیتونی خیلی سخت بود دوهفته ای طول کشید ولی مثل چی شیر پاستوریزه میبستم بهش ها تا بی خیال بشه البته دختر من شیرخشک اصلا نخورد زمانی هم که مهد رفت با پاستوریزه میموند بهمین خاطر پاستوریزه رو قبول کرد حالا شما هم یه شیر جایگزین میخواهی نمیدونم یا خشک یا پاستوریزه
صبر زرد دیگه خوبه چون میبینه خودش نمیتونه بخوره درضمن براش قصه بگو که وقتی نی نی ها بزرگ میشن و میتونن چیزای خوشمزه بخورن(بچه های بزرگتر فامیل رو مثال بزن با غذایی که دوست داره) می می مامانها تلخ میشه چون دیگه بهش نیاز ندارن
2738