2733
2734

من یه ساله که زایمان کردم وزن قبل از بارداریم ۷۸ کیلو بود توی دوران بارداری ۱۵ کیلو اضافه کردم اما همشم کم کردم الان دوباره ۷۷ کیلوام شرایط باشگاه رفتنو ندارم به بچه ام شیر میدم چطور لاغر بشم😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شما چون بچه شیر میدین نباید هیچ ماده غذایی رو حذف کنین

فقط سبک و تایم غذا خوردنتون رو اصلاح و مرتب کنید تا حدود زیادی رو کاهش وزن تاثیر میذاره 

خاک بر سر اونایی که نونشون تو نفهمیه...  خراب آن‌کس که آبادت نخواهد... 

به اینایی که فاز دکتری برداشتن کتوژنیک و... پیشنهاد میدن توجه نکن! 

اگه طبع بدنت گرم باشه کتوژنیک ضرر داره

بهترین رژیم کالری شماری و همه چیز خوردن(کم خوردنه) 

میتونی بری پیش دکتر طب سنتی که با توجه به بدنت رژیم ایده آلتو بده

یه نکته خیلی مهم اگه مشکل روحی مثل پرخوری عصبی داری اول اونو درمان کن وگرنه هرچقدرم کم کنی وزنت برمیگرده

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
2740
الان اگه بخوام تو دوماه ۷ کیلو کم کنم باید چیکار کنم

وزنتو ضربدر ۲۰ منهای ۱۰۰ کن میشه کالری مجازت

یه روز در هفته بیشتر از ۵۰۰ کالری مصرف نکن برای شوک

همه چیز حتی فست فود بخور ولی به اندازه

روزی نیم ساعت ورزش هوازی و یه ربع قدرتی مخصوص شکم کار کن تا بدنت شل نشه

سبزیجات و... استفاده کن

مکمل مصرف کن

برنج و نان رو محدود کن

با رعایت این چیزا ماهی پنج کیلو کم میکنی

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
مرسی عزیزم واقعا کمک بزرگی کردی🙏

خواهش میکنم گلم💙

مثلا چیکار کنم؟

مثلا شبا از یه ساعتی به بعد غذا و میوه و خوراکی های چاق کننده نخور، هیچ وعده ی غذایی رو حذف نکن، زمانی که دیگت داشتی کم کم سیر میشدی از غذا دست بکش 

تعداد وعده هاتو بیشتر اما حجم غذارو کمتر کن 

آب ولرم زیاد بخور 

خاک بر سر اونایی که نونشون تو نفهمیه...  خراب آن‌کس که آبادت نخواهد... 
2706